Artykuły na temat: "technologie"

Firma Wasko zaangażuje się w usługi dla elektromobilności

25 kwietnia 2018 r.

Wyspecjalizowana m.in. w rozwiązaniach informatycznych i integracji systemów firma Wasko zamierza zaangażować się w tworzenie infrastruktury oraz dostarczanie usług na rzecz eletromobilności. Chodzi m.in. o stacje ładowania aut elektrycznych i związane z tym oprogramowanie.

Polska i Stany Zjednoczone podpisały umowę o współpracy naukowo-technicznej

24 kwietnia 2018 r.

Wzmocnienie współpracy naukowo-technicznej z udziałem m.in. polskich naukowców, uczelni zakłada podpisana w Waszyngtonie umowa między Polską a Stanami Zjednoczonymi. "To bardzo ważny dzień dla polskiej nauki, gospodarki" - powiedział wicepremier Jarosław Gowin, który umowę podpisał.

Precyzyjne i efektywne. Drony kuszą energetykę

23 kwietnia 2018 r.

Drony z impetem wchodzą w rynek. Branża energetyczna nie jest tu wyjątkiem. Zastosowanie bezzałogowych statków powietrznych staje się coraz popularniejsze, ale też ma swoje ograniczenia.

Twitter zaprzestał zamieszczania reklam Kaspersky Lab

21 kwietnia 2018 r.

Udostępniająca usługę mikroblogowania spółka Twitter poinformowała w piątek, że zaprzestała zamieszczania reklam mającej swą siedzibę w Moskwie firmy bezpieczeństwa informatycznego Kaspersky Lab.

Otwórzcie się na świat - Sheel Mohnot z 500 Stratups doradza polskim start-upom

20 kwietnia 2018 r.

Konferencje biznesowe są idealnym miejscem dla start-upowców do budowania sieci kontaktów i szukania potencjalnych inwestorów. Impact’18, który odbędzie się w czerwcu w Krakowie, nie będzie wyjątkiem od tej reguły - organizatorzy chcą stworzyć przestrzeń, która pomoże start-upom jak najlepiej zaprezentować się przedstawicielom świata biznesu.