"Po dwóch miesiącach od podpisania umowy wydawniczej na rynku pojawiła się gra 'Road Hopper: Crazy Santa', casualowa gra free-to-play wyprodukowana przez rumuńskie studio Art Dynasty. To pierwszy tytuł zewnętrzny wydany przez Vivid Games Publishing" - czytamy w komunikacie.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z deweloperami z Art Dynasty. Szczególnie cieszy nas zaangażowanie obu stron, które doprowadziło do osiągnięcia dobrej jakości produktu. Po premierze skupimy się na dalszym rozwoju i wsparciu tytułu" - powiedział producent Road Hopper po stronie Vivid Games Wojciech Mazur, cytowany w komuikacie.

"Road Hopper" to połączenie gatunków endless-runner oraz tapper. W najbliższym czasie "Road Hopper" otrzyma wiele aktualizacji. Pierwsza z nich pojawi się już w styczniu i zapewni świetną zabawę fanom Super Bowl w USA oraz umili graczom świętowanie chińskiego Nowego Roku.

"Wydanie naszej pierwszej gry razem z Vivid Games było wyjątkową okazją dla naszego niewielkiego niezależnego studia. Vivid Games ofiarował nam troskę i uwagę, jakiej można oczekiwać od wydawcy, gwarantując bezkompromisowość wizji kreatywnej przy jednoczesnej maksymalizacji potencjału gry. Koledzy z zespołu VG Publishing wykonali kolosalną pracę, aby nasz tytuł pojawił się na rynku" - dodał CEO producenta gry Art Dynasty Sveatoslav Vizitiu, cytowany w komunikacie.

Dynasty to młode studio z Rumunii. "Road Hopper" to pierwsza gra mobilna w portfolio tego producenta.

Vivid Games S.A. działa na rynku gier od 2006 r. Spółka zajmuje się produkcją gier na smartfony i konsole przenośne. Dotychczas najważniejszym tytułem w dorobku firmy jest światowy hit "Real Boxing". Vivid Games zadebiutował we wrześniu 2016 r. na rynku głównym GPW, przenosząc notowania z NewConnect.

(ISBnews)