Erbud ma umowę na prace w Centrum Praskim Koneser w Warszawie za 51,5 mln złWarszawa, 21.12.2016 (ISBnews) - Erbud podpisał kontrakt na realizację budynków B i C kompleksu Centrum Praskie Koneser przy ul. Ząbkowskiej w Warszawie wraz z towarzyszącą infrastrukturą za 11,68 mln euro (51,52 mln zł), podała spółka.

Inwestorem jest Centrum Praskie Koneser. Termin realizacji to 09.01.2017 - 20.02.2018 r.

Zakres prac obejmuje "roboty budowlane oraz instalacyjne wraz z towarzyszącą infrastrukturą w zakresie shell&core dla budynków B (przebudowa, rozbudowa i nadbudowa budynków magazynowo socjalnego i produkcyjnego ze zmianą funkcji na obiekt usługowo hotelowy z uzupełniającą funkcją usługowo-handlową) oraz C (nadbudowa budynku Filtracji ze zmianą funkcji na obiekt usługowy wielofunkcyjny z przewagą funkcji biurowej) wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu" - czytamy w komunikacie.

Grupa Erbud to polska grupa budowlana świadcząca usługi w segmencie mieszkaniowym, komercyjnym, użyteczności publicznej oraz inżynieryjno-drogowym i energetycznym na terenie Polski i krajów europejskich. Jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 r. W 2015 r. miała 1,76 mld zł skonsolidowanych przychodów.

(ISBnews)