"W Bolesławcu na Dolnym Śląsku powstanie hotel ibis Styles, który dołączy do Grupy Orbis/AccorHotels. Hotel powita pierwszych gości w III kwartale 2018 roku. Inwestorem i właścicielem obiektu jest firma ibis Bolesławiec" - czytamy w komunikacie.

ibis Styles Bolesławiec zaoferuje 60 pokoi, z możliwością powiększenia ich liczby do 90. Hotel zostanie włączony do Grupy Orbis/AccorHotels i znajdzie się w jej Globalnych Systemach Rezerwacji, Dystrybucji i Sprzedaży, podano również.

"Marka ibis Styles doskonale pasuje do założeń naszego projektu - ze względu na lokalizację hotelu w pobliżu trzech stref ekonomicznych postanowiliśmy stworzyć nowoczesne, tętniące życiem miejsce, atrakcyjne dla biznesmenów i turystów odwiedzających Dolny Śląsk - wystrój, dekoracje i kuchnia będą inspirowane kulturą naszego regionu. Liczymy też na wsparcie marketigowe i sprzedażowe Grupy Orbis/AccorHotels" - powiedział prezes Ibis Bolesławiec Radosław Naskręt, cytowany w komunikacie.

"ibis Styles" obok "ibis" i "ibis budget" należy do rodziny mega-marki "ibis". Obecnie w 24 krajach działa 320 hoteli tej marki (prawie 30 tys. pokoi).

Hotele grupy Orbis działają pod działają pod markami Sofitel, Pullman, MGallery, Novotel, Mercure, ibis, ibis Styles i ibis budget. Na koniec 2015 roku sieć Grupy składała się z 108 hoteli, dysponujących około 18,8 tys. pokoi. Większość z nich (64 obiekty) funkcjonowało w Polsce.

(ISBnews)