HP NA KAŻDĄ OKAZJĘ

HP NA KAŻDĄ OKAZJĘ

źródło: Inne / Aniden

Ważna konferencja? Spontaniczny wyjazd? Spotkanie w kawiarni? A może po prostu praca w domu? Tak naprawdę miejsce i czas nie mają znaczenia. Bo w każdym przypadku sprawdzą się najnowsze laptopy HP: EliteBook Folio G1 i Spectre Pro 13 G1. Są najcieńsze, najelegantsze, najsmuklejsze, po prostu doskonałe w każdym szczególe. Ale przede wszystkim mają wszystko, co potrzebne dosiągania najlepszych parametrów pracy: od najnowszych procesorów IntelCore po ekrany o wysokiej rozdzielczości i głośniki Bang&Olufsen.

Wybierz ekran odpowiedni do stylu pracy dzięki opcjom ekranów dotykowych o krystalicznym obrazie. Nie musisz zapamiętywać hasła – wystarczy użyć kamery na podczerwień z funkcją Windows Hello do rozpoznawania twarzy. Wydajną pracę przez cały dzień zapewni ci zaś system operacyjny Windows 10 Pro-. Trzy porty USB z funkcją ładowania pozwolą z kolei bezproblemowe ładowanie urządzeń przenośnych, a adapter HDMI umożliwia szybkie podłączanie do monitorów i projektów. Tablet HP Elite x3 ma moc i wydajność komputera stacjonarnego, wszechstronność tabletu oraz funkcjonalność wysokiej klasy smartfona.

HP NA KAŻDĄ OKAZJĘ

HP NA KAŻDĄ OKAZJĘ

źródło: Inne / Doug Adesko

Tablet HP Elitex3 umożliwia łatwą i wygodną pracę w biurze i w podróży. Można na nim rozpocząć pracę w dowolnym miejscu, a zakończyć ją przy swoim biurku– bez konieczności zapisywania czy synchronizacji. Skaner tęczówki i czytnik linii papilarnych przyśpieszają logowanie, a dwa gniazda na karty SIM przydadzą się podczas podróży.