CitySpace otwiera trzecie centrum biznesowe w WarszawieWarszawa, 12.01.2017 (ISBnews) - CitySpace (d. Compass Offices) - należące do Echo Investment - otwiera trzecie centrum biznesowe w Warszawie - Parku Rozwoju na Mokotowie, poinformowała spółka.

"Rozwiązanie, które zaproponujemy w Parku Rozwoju, to efekt rozmów z obecnymi klientami. Z ogromną satysfakcją obserwujemy dynamiczny rozwój firm, które w naszych przestrzeniach odnoszą sukcesy i w ślad za nimi powiększają swoje zespoły. Wprowadzenie do oferty serwisowanego open space'u wynika z chęci dotrzymania im kroku" - powiedział managing director Sebastian Rączkowski, cytowany w komunikacie.

Centrum biznesowe zaoferuje około 150 stanowisk pracy, a serwisowany open space obejmie od 18 do 50 biurek. Pierwsi najemcy rozpoczną pracę w CitySpace w Parku Rozwoju 1 marca, podano także.

Kompleks zlokalizowany jest przy skrzyżowaniu ulic Konstruktorskiej i Suwak.

CitySpace (d. Compass Offices) należy do grupyEcho Investment. Echo Investment realizuje inwestycje w czterech głównych sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych, budownictwie biurowym oraz hotelowym. Od 1996 roku spółka notowana jest na GPW. Od 2015 roku Echo jest częścią grupy kapitałowej Griffin Real Estate - Oaktree - PIMCO.

(ISBnews)