"SZ": Nikt w Europie nie chce się droczyć z ważnym krajem, jakim jest Polska

22 lutego 2017, 10:37 | Aktualizacja: 22.02.2017, 10:45
Źródło:PAP
Europa

Europaźródło: ShutterStock

Komentując ostatnią odpowiedź Polski na zalecenia Komisji Europejskiej, niemiecki dziennik "Sueddeutsche Zeitung" pisze, że sytuacja w Europie jest już wystarczająco skomplikowana, ale gotowość do kompromisu nie może prowadzić do rezygnacji z własnych zasad.

Reklama

Komentarze (34)

  • remick(2017-02-22 12:59) Zgłoś naruszenie 30247

    Süddeutsche Zeitung jest lewacka gazeta i chetnie drukuje lewackie okrzyki PO-Nowoczesnej-KODu. Ten artykul jest bez znaczenia i nikogo te bzdury nie interesuja.

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • szkopy(2017-02-22 11:10) Zgłoś naruszenie 22527

    Mąćcie dalej to PIS będzie rządził następne 10 lat *******

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Marian(2017-02-22 13:55) Zgłoś naruszenie 19515

    W takim razie jak nazwać działanie Niemiec które wpuszcza setki tysięcy osób do UE bez sprawdzenia dokumentów. Czy to nie jest czasem pogwałcenie unijnego prawa. Co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie ?

    Odpowiedz
  • Jasiu(2017-02-22 15:58) Zgłoś naruszenie 15113

    Rozumiem, że Sueddeutsche Zeitung pełni taką samą rolę dziennika opiniotrórczego jak tutejsza Gazeta Wybiórcza?

    Odpowiedz
  • Krakus(2017-02-22 19:38) Zgłoś naruszenie 14710

    Niemcy caly czas chca nas pouczac co mamy robic a co nie, co nam wolno a co nie !A u siebie pod dywanik gwalty na kobietach, rozboje itd

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Michal(2017-02-22 13:25) Zgłoś naruszenie 14120

    Butny pan dziennikarz z Niemiec chce nas uczyć o przestrzeganiu naszego prawa w naszym kraju, o dym czym wg niego jest demokracja etc? Lepiej by jednak zrobił, gdyby zajął się własnym krajem, gdzie przestępczość coraz wyższa a demokracji coraz mniej (vide swoboda wypowiedzi, brak transparentności w działaniach władz itd itp).

    Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz
  • M5an(2017-02-22 13:09) Zgłoś naruszenie 14021

    Jak to się po angielsku mówi? unsubstantiated? no to właśnie ta gadanina jest mocno unsubstantiated. Co niby Polska złamała, co? Dla czystej satysfakcji by szwabstwo się bardziej zapluło należy autentycznie coś złamać i pójść na chamówę "nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobisz". Gardzić tym upadłym państwem.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • author(2017-02-22 13:06) Zgłoś naruszenie 10514

    cyt W przeciwnym razie demokracja staje się tyranią większości.. Zawsze myślałem że decyduje większość, i po to są wybory żeby ją wyłonić. SROGO się myliłem..

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • W Z(2017-02-22 11:52) Zgłoś naruszenie 5112

    Jak w demokracji może być tyrania , przypomina się z poprzedniego ustroju określenie "Centralizm demokratyczny " słowa ,które się wykluczają i są sprzeczne z logiką . Przy braku kontaktów z filozofią budującą od wieków Europę będzie dochodziło coraz częściej do tego typu wynaturzeń.

    Odpowiedz
  • Pit(2017-02-22 19:37) Zgłoś naruszenie 458

    Niemcy caly czas chca nas pouczac co mamy robic a co nie, co nam wolno a co nie ! A u siebie pod dywanik gwalty na kobietach, rozboje itd

    Odpowiedz
  • Karol(2017-02-22 11:41) Zgłoś naruszenie 27177

    Niezaleznie od presji zagranicy sami jestesmy sobie winni zalatwic te sprawy, jesli chcemy sensownej Polski i wlasciwego wizerunku za granica. Ze po zamachu na lad konstytucyjny znajdujemy sie prawnie w stanie wyjatkowym, nie ulega watpliwosci.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Pisdoland(2017-02-22 11:40) Zgłoś naruszenie 25193

    "Wazny" kraj w Europie - buhahaha.

    Odpowiedz
  • San Escobar(2017-02-22 11:38) Zgłoś naruszenie 22155

    Co ma do szukania Polska w UE - von do V4 + San Escobar !!!

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Stein(2017-02-23 11:27) Zgłoś naruszenie 70

    "Widząc, że wieńce kładą, że mu rogi złocą, Pysznił się tłusty baran, sam nie wiedział o co. Aż gdy postrzegł oprawcę, a ten powróz bierze, Aby go poniewolnie ciągnął ku ofierze. Poznał swój błąd; rad nierad wypełnił los srogi. Nie pomogły mu wieńce i złocone rogi."

    Odpowiedz