Indeks nieszczęścia. Gwałtowny awans Polski w rankingu

20 marca 2017, 05:34 | Aktualizacja: 01.04.2017, 00:08
Źródło:Bloomberg

źródło: Bloomberg

Wstrząsy polityczne i gospodarcze na świecie miały negatywny wpływ na wiele krajów. Inflacja i bezrobocie, to dwa wskaźniki które wziął pod uwagę Bloomberg tworząc indeks nieszczęścia krajów. Polska zanotowała jeden z największych skoków w tym rankingu. Niestety w górę.

Reklama

Komentarze (13)

  • Polak Europejczyk(2017-03-20 05:54) Zgłoś naruszenie 4936

    Nieszczęśliwa zmiana...

    Odpowiedz
  • bzdet(2017-03-20 06:33) Zgłoś naruszenie 7239

    W rankingu publikacji głupoty załoga Forsau ambitnie wspina się na szczyt .l

    Odpowiedz
  • rfhjdj(2017-03-20 09:09) Zgłoś naruszenie 4321

    W rankingu głupoty FORSAL awansował o 15 pozycji.

    Odpowiedz
  • Koń(2017-03-20 09:10) Zgłoś naruszenie 3322

    A Francuzi po zamachu i burdach ulicznych co drugi dzien są coraz bardziej zadowoleni. Ten portal spada na dno. List z wytycznymi z Niemiec robi swoje

    Odpowiedz
  • Szczyt głupoty i manipulacji: FORSAL(2017-03-20 09:18) Zgłoś naruszenie 4316

    Tia... Z poziomu 7.11% maruderów skoczyło na 7.18% ale skutkiem tego jest awans aż o 17 pozycji w górę, WOW!!!

    Odpowiedz
  • mw(2017-03-20 11:14) Zgłoś naruszenie 202

    Czysta manipulacja faktami, pożyjemy , zobaczymy

    Odpowiedz
  • tak(2017-03-20 11:24) Zgłoś naruszenie 302

    ranking wsysany z palca, czy deflacja to szczęście, czy zatrudnienie na niewolniczych umowach to szczęście ?

    Odpowiedz
  • zenek(2017-03-20 11:28) Zgłoś naruszenie 173

    jestem szczęśliwy że to nie polski pracodawca dziennikarzy,bo swoimi komentarzami dno szorują

    Odpowiedz
  • em(2017-03-20 13:34) Zgłoś naruszenie 131

    Redaktorzy Forsal.pl minusują krytyczne komentarze, czy z poziomu moderatora to idzie?

    Odpowiedz
  • otco(2017-03-20 15:22) Zgłoś naruszenie 150

    Forsalcia

    Odpowiedz
  • Ludzie, ogarnijcie sie(2017-03-20 16:59) Zgłoś naruszenie 122

    Jesli nie podoba sie Forsal to po co tu wchodzicie i czytacie? Szczyt glupoty to Wy, Wy, ktorzy to czytacie i krytykujecie. Nie rozumiem takicj ludzi. Forsal tylko podaje do informacji jakies dane, nie sam je tworzy.

    Odpowiedz
  • Usa(2017-03-20 18:21) Zgłoś naruszenie 90

    Indejs nieszczescia wzrosl z powidu wzrostu bezrobocia i inflacji. Przecuez to kompletne bzdury. Bezrobocie spada a inflacja jest nadal b. mala za to wzrost o 17 pozycji. Indeks glupoty tego jto to wymyslil wzrosl po sjurczeniu sie jego mozgu o 100%.

    Odpowiedz
  • fredd(2017-03-20 19:18) Zgłoś naruszenie 11

    Jak to możliwe, no jak możliwe? Przecież teraz każdy obywatel może oglądać oblicze naszego Wielkiego Wodza bez przerwy na którymś z pisich kanałów TV. To powinno na niego spłynąć bezgraniczne szczęście i błogi spokój.

    Odpowiedz