Polisy OC będą drożały. Ubezpieczyciele znów utopili miliard w odszkodowaniach

20 marca 2017, 09:05 | Aktualizacja: 20.03.2017, 09:08
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Kierowca, samochód Fot. Shutterstock

Kierowca, samochód Fot. Shutterstockźródło: ShutterStock

Zła wiadomość dla kierowców: polisy będą drożały. Dobra: tempo podwyżek będzie mniejsze.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama

Komentarze (11)

  • zibzib(2017-03-23 08:23) Zgłoś naruszenie 00

    Potwierdzam, w yanosiku nie było podwyżek!!!!!1

    Odpowiedz
  • perkoz(2017-03-22 12:25) Zgłoś naruszenie 10

    no i yanosik daje najtaniej. dziękuję. dobranoc.

    Odpowiedz
  • Enter(2017-03-20 19:21) Zgłoś naruszenie 40

    jaaaa;/ gdzie teraz jest najtaniej?? Nie stać mnie żeby płacić za OC 1000 zł rocznie......i to od razu! Ludzie, jak jest w YU?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Ole(2017-03-20 16:00) Zgłoś naruszenie 10

    Ubezpieczyciele niby tracą ,ale żaden z nich nie rezygnuje z tej przynoszącej straty działalności..

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • załamany obywatel(2017-03-20 15:06) Zgłoś naruszenie 20

    nikt w tym kraju nie broni obywatela oczywiście ubezpieczyciel nie może ponieść straty zresztą i tak kto to sprawdzi a państwo temu przyklaskuje ludzie nie wracajcie tu bo tu robi się piekło

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • b22(2017-03-20 12:07) Zgłoś naruszenie 30

    Przecież w tym całym biznesie z OC , ubezpieczycielom wzorem filmowego "Misia", wcale nie zależy na niskich składkach OC. Czym wyższe składki, tym większe marże dla pośredników i premie dla zarządów!!! Tam nikomu nie zależy na obniżkach kosztów stąd ogromne przewałki na wycenach i kosztach napraw. To jest BAGNO!!!! Skoro OC jest obowiązkowe to doić klienta bile wlezie, to jest dewiza ubezpieczycieli.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • mmuniak(2017-03-20 11:20) Zgłoś naruszenie 13

    Kierowcy osobówek muszą się zrzucać na katastrofy w ruchu lądowym i wypadki tirów, a także rządowe. Kiedy wyjdziemy lub wyjedziemy na ulicę, to się musi skończyć!

    Odpowiedz