Polnord planuje rozszerzyć ofertę łącznie o ponad 1 450 lokali w tym rokuWarszawa, 04.04.2017 (ISBnews) - Polnord planuje uruchomić łącznie 11 inwestycji, które rozszerzą ofertę o ponad 1 450 lokali w 2017 r., poinformował prezes Dariusz Krawczyk. Polnord podał też, że znalazł nabywców na ponad 50% lokali dostępnych w ramach budynku A3 na osiedlu Brzozowy Zakątek w warszawskim Wilanowie.

"Dzielnica Wilanów w Warszawie to jedna z najszybciej rozwijających się części stolicy. Wilanów ma tę przewagę, że jest perspektywicznie zlokalizowany. Dostrzegają to także nasi klienci, o czym świadczy duże zainteresowanie inwestycją Brzozowy Zakątek. [...] Bardzo dobry wynik sprzedaży stanowi potwierdzenie konsekwentnie realizowanych założeń przyjętej strategii. W 2017 r. planujemy uruchomić łącznie 11 inwestycji, które rozszerzą ofertę o ponad 1450 lokal" - powiedział Krawczyk, cytowany w komunikacie.

W ramach Brzozowego Zakątka powstają obecnie trzy czteropiętrowe budynki, w których docelowo zamieszka 347 rodzin. Budowa budynku A3 ruszyła w IV kw. 2016 r. z planowanym terminem realizacji w II kw. 2018 r. W realizacji Polnordu jest już także budynek Rezydencja Brzozowy Zakątek, podano także.

"Oferujemy komfortowe i sprawdzone rozkłady mieszkań, w tym chętnie kupowane pod inwestycję kawalerki. 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 34 m2, położone na I piętrze można nabyć już od 252 tys. zł" - dodała dyrektor Biura Sprzedaży i Marketingu Wioletta Kleniewska.

W roku 2016 Grupa wprowadziła do sprzedaży 11 projektów w ramach których wybudowanych zostanie 962 (dane ważone udziałem Polnord SA) lokali w Trójmieście, Warszawie, Olsztynie, Szczecinie oraz Wrocławiu o łącznej powierzchni ponad 54 550 m2. W 2016 r. Grupa przekazała klientom 843 lokale (dane ważone udziałem Polnord SA).

Polnord S.A. to firma typu holdingowego. Prace operacyjne wykonywane są w spółkach celowych, powoływanych do realizacji poszczególnych inwestycji. Polnord realizuje projekty budowlane w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Olsztynie, Szczecinie i Wrocławiu. Spółka jest notowana na GPW od 1999 r.

(ISBnews)