Inpro wprowadzi do oferty 96 mieszkań na osiedlu Kwartał Uniwersytecki II w majuWarszawa, 04.04.2017 (ISBnews) - Inpro planuje w maju br. wprowadzić do sprzedaży nową inwestycję w Gdańsku Przymorzu, poinformowała spółka. W ramach projektu Kwartał Uniwersytecki II powstanie 96 mieszkań, podano także.

"W ramach inwestycji Kwartał Uniwersytecki II powstanie 96 mieszkań w dziewięciokondygnacyjnym budynku, będącym uzupełnieniem ukończonego już osiedla Kwartał Uniwersytecki. Mieszkania będą miały od 31 m2 do 59 m2 powierzchni. Prace budowlane rozpoczną się maju. Planowany termin ukończenia budowy to 31 lipca 2018 roku. Projekt inwestycji został opracowany przez pracownię architektoniczną Proconcept" - czytamy w komunikacie.

Firma Inpro powstała w 1987 roku. Działa na rynku trójmiejskim. W ofercie ma przede wszystkim apartamenty i mieszkania o podwyższonym standardzie oraz domy jednorodzinne. Spółka realizuje także inwestycje komercyjne, takie jak hotele apartamentowe i biurowce oraz świadczy usługi budowlane. Jest notowana na GPW od 2011 r. Przedsprzedaż (w rozumieniu zawartych umów przedwstępnych sprzedaży netto) Inpro wyniosła w 2016 r. 388 umów.

(ISBnews)