Wszystkich, dla których liczą się wyniki i szukają sposobów, by je osiągnąć zapraszamy na konferencję „Inwestuj Inteligentnie”. Najsłynniejsi praktycy rynku opowiedzą o swoich sprawdzonych metodach inwestowania, które pomogą osiągnąć sukces na parkiecie.

Podczas wydarzenia, po raz pierwszy w Polsce, Andrea Unger - 4-krotny mistrz The World Cup Trading Championships, opowie o swojej drodze na szczyt. Jako jedyny trader w historii konkursu czterokrotnie wygrał The World Cup Trading Championships. W 2008r. imponujący wynik 672 proc. zapewnił mu zwycięstwo w The World Cup Championship of Futures Trading. Rok później obronił tytuł mistrza z wynikiem 115 proc., a w 2010r. wygrał The World Cup Championship of Futures & Forex Trading z wynikiem 240 proc. Ostatni raz stanął na podium w 2012r.

Na konferencji wystąpi także Krzysztof Piróg, najsłynniejszy polski trader. Mimo ukończenia studiów MBA nigdy nie podjął pracy. Dziś już nawet o tym nie myśli. Zaczynał od liczenia kart w kasynach, które kolejno zakazywały mu wstępu. Zainteresował się inwestycjami. Obecnie prawdopodobnie najlepszy polski trader. Konkursy inwestycyjne wygrywają już nawet jego uczniowie, z żoną Karoliną na czele.

Paweł Jackowski, uznany Asset Manager, opowie o globalnych trendach i zdradzi jak osiągać dwucyfrowe stopy zwrotu. Jako Dyrektor Działu Zarządzania i Członek Zarządu TMS Brokers dba o kapitał najbogatszych.

Więcej szczegółów znajdziesz tutaj.