Uchodźcy napływają do krajów ościennych. Tylko kilka procent trafi do Europy

26 kwietnia 2017, 16:18
Źródło:PAP
Syria. Fot. fpolat69 / Shutterstock.com

Syria. Fot. fpolat69 / Shutterstock.comźródło: ShutterStock

Spośród 65 mln uchodźców na świecie, najwięcej pochodzi z Syrii (5 mln). Większość z nich zbiegła przed wojną, głodem i prześladowaniami do krajów ościennych, a tylko kilka procent trafiło do Europy - mówili eksperci podczas debaty poświęconej kryzysowi migracyjnemu.

Reklama

Komentarze (10)

  • pytam (2017-04-26 17:01) Zgłoś naruszenie 333

    Bogate emiraty dlaczego tych młodych byczkow nie przyjmują?Polowa wieżowców w Dubaju stoi pusta.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Eltor(2017-04-26 17:13) Zgłoś naruszenie 262

    Artykuł oczywiście nic nie wspomina o 3000 dziennie prosto z Afryki via Włochy (czyli ok. miliona rocznie), bo to nie są uchodźcy. Tak się robi manipulację.

    Odpowiedz
  • nikt(2017-04-26 17:17) Zgłoś naruszenie 212

    To chyba dobrze,że wybierają kraje bliskie im kulturowo?Ja np.nie pchalbym sie do muzułmańskiego kraju.Też bym wolal kraj o podobnej kulturze do naszej.

    Odpowiedz
  • Realistaa(2017-04-26 18:17) Zgłoś naruszenie 261

    Dlaczego promujecie neolewackie ideologie finansowane przez Sorosa i EU socjalistow ?? To jest inwazja muzulmanow pragnacych bialych kobiet i krwi chrzescijan !

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • M5an(2017-04-26 18:40) Zgłoś naruszenie 152

    Obelżywa propaganda. Won z tym. Ludzie nie chcą nikogo przyjmować, bo to mord, gwałt, kryminał i terroryzm. Setki trupów od początku kryzysu migracyjnego! akty terroru, setki tysięcy przestępstw samych Niemczech! Populacje Europy są ofiarami! W związku z tym wypchajcie się. Kitu nie wciśniecie ludziom, widzą, co się dzieje. I jeszcze ta obłuda. Mówią-uchodźcy, myślą: osiedleńcy, mający wypchnąć rodzime populacje z ich krajów. TFU!

    Odpowiedz
  • Analityk (2017-04-26 21:01) Zgłoś naruszenie 131

    Dla mnie konkluzja artykułu i koniec dalszej dyskusji....."80 proc. młodych Polek i Polaków stwierdziło, że Polska nie powinna przyjmować uchodźców, ofiar wojen i prześladowań politycznych, niezależnie od ich kraju pochodzenia".....BRAVO POLACY.....widać ze mamy MÓZG

    Odpowiedz
  • Asia z kotkiem(2017-04-27 10:25) Zgłoś naruszenie 30

    Znowu ta lewacka propaganda? Jestem za tym aby przyjmowac jako uchodzcow tylko i wylacznie bialych europejczykow niemuslimow . I tak tez mysli narod polski wiec tak bedzie i nie pomoga tutaj lewackie, liberalno- marksistowskie lamenty.

    Odpowiedz