Prawica "wygrała internety". Dlaczego to Le Pen i Trump zagarnęli sieć?

2 maja 2017, 09:00 | Aktualizacja: 02.05.2017, 09:44
Źródło:MAGAZYN DGP
Propaganda

Propagandaźródło: ShutterStock

Donald Trump, PiS, Marine Le Pen. Co łączy te polityczne siły? Nim odniosły sukces, „wygrały internety”. Dlaczego prawica potrafi w sieci zaorać przeciwników najskuteczniej.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
KioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowa

Reklama

Komentarze (26)

  • Max(2017-05-02 10:13) Zgłoś naruszenie 5427

    PIS wygrał bo chce silnej polski ( np, budowa kanału na mierzeji wiślanej) oraz tym że ludzi traktuje jak ludzi np 500+ czy wprowadzenie minimalnej na 2000 a nie na wschodzie Polski i za 5 zł ludzie za godzinę robili a jak się coś nie podoba to drugiego zatrudnię.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Arnold (2017-05-02 13:17) Zgłoś naruszenie 479

    Po prostu, ludzie na całym świecie mają już dosyć serwowanej im lewicowo-liberalnej papki, tej klamliwej, sterowanej poprawnoscią polityczną propagandy jedynej słusznej wizji świata.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Marian(2017-05-02 11:26) Zgłoś naruszenie 447

    Trzeba rozróżnić lewactwo od lewicy. Np: PiS to jest lewica (programy socjalne itp), Palikot to jest lewactwo.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Edii(2017-05-02 10:41) Zgłoś naruszenie 434

    Lewactwo karmi się głównie zaprzyjaźnionymi mediami. Szczególnie w starszym pokoleniu.

    Odpowiedz
  • Newsroom(2017-05-02 14:13) Zgłoś naruszenie 407

    To nie dzieki internetowi wygrał Kaczyński, Orban czy Donald Trump, tylko , dlatego że idiotyczna lewacka socjotechnika, manipulowania mózgami lemingów , wzięła w łeb . Bo jak się okazało, ludzie potrafią myśleć ( nawet pospolite lemingi ), Lewacki Kit , inżynierów umysłów, nie zdał egzaminu i tyle ... ! Chamska lewacko liberalna propaganda, legła w gruzach, dlategoo wygrał Kaczyński w Polsce, Orban, na Węgrzech a Trump w USA !!!!! Zmiany następują ... To czeka resztę Europy i świata !!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Olo(2017-05-02 11:13) Zgłoś naruszenie 335

    Autorka jak zwykle daje popis analizy na bazie lewackiego rozumienia świata, niewiele mającego wspólnego z rzeczywistością.

    Odpowiedz
  • ww3(2017-05-02 13:32) Zgłoś naruszenie 294

    Dlaczego prawica wygrywa w internecie? Dlatego, bo ludzie są zmęczeni takim artykułami jak ten, zawierającymi pełno półprawd mających uwiarygodnić propagandowy przekaz elit/globalistów/ekspertów/lewactwa/mainstreamu. Dla odmiany chcieliby przeczytać rzetelny opis rzeczywistości zajmujący się realnymi problemami z którymi się spotykają na co dzień i prawica, choć daleka od ideału o wiele lepiej sobie z tym radzi.

    Odpowiedz
  • monicyek(2017-05-02 10:00) Zgłoś naruszenie 2914

    PiS jest partią lewicową. Amen.

    Odpowiedz
  • piniusz(2017-05-02 11:21) Zgłoś naruszenie 294

    Dlaczego prawica potrafi w sieci zaorać przeciwników najskuteczniej"-bo w Polsce liberalno-lewicowe media pompujące społeczeństwo o elektoracie -młodym. wykształconym z dużych miast to fikcja?

    Odpowiedz
  • 1111111111111111111111(2017-05-02 11:36) Zgłoś naruszenie 274

    mega stronniczy artykul. tak naprawde wystarczy podmienic nazwiska i partie w tekscie na lewicowe i wyjdzie dokladnie tak samo prawdziwy artykul. prawica w internecie wygrywa nie dlatego ze lewicy jest tam malo tylko dlatego, ze lewica tworzy falszywa rzeczywistosc. ukraincy to nie uchodzcy tylko migranci zarobkowi? jasne, ze tak. wiekszosc z nich. tylko ze uchodzcy z bliskiego wschodu i afryki to tez w wiekszosci migranci zarobkowi. powiem wiecej - patrzac na procent ludzi ktora mieszka w ukrainie na terenach objetych konfliktem z rosja, a oficjalna ilosc syryjczykow z terenow objetych wojna w stosunku do calosci tzw. uchodzcow okaze sie ze to wsrod ukraincow mamy wiekszy procent prawdziwych uchodzcow.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • nikt(2017-05-02 13:52) Zgłoś naruszenie 245

    Ludzie mają już dość liberałów i lewacta,ale oni nadal tego nie rozumieją.Już z każdego robią narodowca i kombinują wprowadzić cenzurę

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Newsroom(2017-05-02 15:54) Zgłoś naruszenie 204

    Lewacki syf - marksistowska ideologia jest wymiatana , bo ludzie chcą prawdy, a nie lewackiej post prawdy !

    Odpowiedz
  • semik1990(2017-05-02 11:47) Zgłoś naruszenie 186

    Przecież PiS to patriotyczna lewica. Front Narodowy to narodowy socjalizm.

    Odpowiedz
  • Socjalista (2017-05-02 18:03) Zgłoś naruszenie 112

    Lewica przegrała gdy zmieniła się w liberalnych (lewackich) oszołomów.

    Odpowiedz
  • rozbisurmaniony(2017-05-02 21:10) Zgłoś naruszenie 71

    Maryna Le Pen jest narodową socjalistką. Do prawicy jej daleko. Na lewo od PiS jest chyba tylko RAZEM. Autor nie rozumie podstawowoych pojęć.

    Odpowiedz
  • Ceta(2017-05-02 16:47) Zgłoś naruszenie 52

    Polacy mieszkający zagranica sprzedali by sie, by się za parę Euro czy funtów nie są razem nie trzymajac skarżą na siebie Muzulmanue trzymaja się razem jeden Muzulmanim był podejrzany o dwa zabójstwa cała społeczność zbierała się na adwokatów i wyszedł na wolność kiedyś pisano rok temu w mediach angielskich

    Odpowiedz