„Pełna wersja gry zadebiutuje tego lata na konsolach Sony PlayStation 4, Microsoft Xbox One oraz na komputerach PC działających pod systemami operacyjnymi Windows/MacOS lub Linux" – czytamy w komunikacie.

Najnowszy tytuł krakowskiego iFun4all uzyskał status gold i oczekuje na formalny proces certyfikacji głównych platform-holderów, podano również.

„Jesteśmy na etapie negocjacji z platform-holderami, które obejmują m.in. jak najlepszą widoczność naszej najnowszej produkcji w sklepach cyfrowych. Ze względu na zbliżające się targi E3 w Los Angeles wybierzemy taki termin na premierę 'Serial Cleaner', który będzie atrakcyjny pod kątem monetyzacji tytułu" – powiedział prezes Michał Mielcarek, cytowany w komunikacie.

„Dokładną datę debiutu gry podamy po targach E3, co jest bezpośrednio związane z przygotowanym planem marketingowym" – dodał Mielcarek.

Wydawcą gry „Serial Cleaner" jest brytyjski Curve Digital. Strony dopuszczają możliwość rozszerzenia współpracy na kolejne platformy. Przedmiotem obowiązującej umowy publishingowej jest dystrybucja cyfrowa na terytorium całego świata oraz ewentualna dystrybucja pudełkowa z wyłączeniem Polski, gdzie ukaże się ekskluzywna wersja gry na PC wydana przez Techland. Począwszy od września ubiegłego roku „Serial Cleaner" był dostępny w wersji Early Access na platformie Steam.

iFun4all to niezależny producent gier wideo. Firma powstała w 2009 r. jako spółka córka Bloober Team. Od 2014 roku spółka tworzy gry z segmentu mid-core. Specjalizuje się w tworzeniu tytułów wykorzystujących "Real World-Data" - informacje ze świata rzeczywistego, które wpływają na rozgrywkę. Akcje spółki zadebiutowały we wrześniu 2016 roku na rynku NewConnect.

(ISBnews)