Rada nadzorcza Torpolu powołała dotychczasowy zarząd na nową kadencjęWarszawa, 26.05.2017 (ISBnews) - Rada nadzorcza Torpolu, w związku z upływem dotychczasowej kadencji zarządu podjęła uchwały w sprawie powołania na nową, trzyletnią kadencję wszystkich obecnych członków zarządu, poinformowała spółka.

"Zarząd Torpol S.A. informuje, że w dniu 26 maja 2017 r. rada nadzorcza spółki ustaliła liczbę członków zarządu na cztery osoby, a następnie powołała z tym samym dniem na kolejną wspólną kadencję wynoszącą trzy lata następujące osoby: pan Grzegorz Grabowski na stanowisko prezesa zarządu spółki; pan Krzysztof Miler na stanowisko wiceprezesa zarządu spółki; pan Michał Ulatowski na stanowisko wiceprezesa zarządu spółki; pan Tomasz Krupiński na stanowisko wiceprezesa zarządu spółki" - czytamy w komunikacie.

Torpol specjalizuje się w budowie oraz modernizacji stacji, linii i szlaków kolejowych oraz linii tramwajowych. Spółka zadebiutowała na rynku głównym GPW w lipcu 2014 roku. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 770 mln zł w 2016 r.

(ISBnews)