Policja boi się tam zaglądać. Szwedzkie enklawy bezprawia

12 czerwca 2017, 17:44 | Aktualizacja: 12.06.2017, 17:49
Źródło:PAP
Europa Bałtycka

Europa Bałtyckaźródło: ShutterStock

W Szwecji przybyło stref wysokiego ryzyka, w których policji trudno podejmować interwencje. Do listy dotychczasowych 15 takich miejsc dopisano 8 kolejnych - znajdują się one także w mniejszych miastach.

Reklama

Komentarze (50)

  • xxx(2017-06-14 00:07) Zgłoś naruszenie 00

    bójcie się polaki, wściekle araby już po was idą, będą was w nocy z łózek wyciągać,i na sile nawracać albo śmierć

    Odpowiedz
  • Przestępstwa w Polsce, UE i na Świecie.(2017-06-13 21:14) Zgłoś naruszenie 00

    Ważne! Rzeczywista wartość wszystkich firm i przedsiębiorstw całej gospodarki jak i dochód w rzeczywistości pojedyncze, została przestępczo wielokrotnie powielona i jest aktualnie okradana wielokrotnie przez domnożone akcjonariaty firm i przedsiębiorstw i kolejnych ich właścicieli i udziałowców całkowitych jak kolejni/ne udziały we własności, czyli obligacje skarbu państwa i znowuż kolejne dopisane wyceny tych samych majątków i dochodów w notowaniach bankowych przez ich prywatnie i przestępczo przypisanych kolejnych właścicieli i kolejnych stuprocentowych udziałowców którzy współpracowali w przestępczej piramidzie i tradycyjnie we władczej korupcji okradli uprzednio, czyli na przełomie 80-tych i 90-tych lat majątek i mienie państwowe, wykupując akcje robotnicze przy pomocy dodruku narodowych banków i państw i kradzieży, oficjalnie zdublowany majątek i mienie nazwano obligacjami skarbu państwa, faktycznie w większości sprywatyzowany i już przestępczo dublujący dochody firm i przedsiębiorstw państwowych i także sprywatyzowanych w większości przez przestępców z dodruku i fałszowanych notowań bankowych, jak i dodatkowo te same wartości i wyceny w rzeczywistości pojedyncze, zostały po raz kolejny pomnożone, jak i dochody od nich w wycenach akcji banków na giełdach akcyjnych które mają w swoich wycenach też ujęte obligacje już w ten sposób zdublowanych majątków firm i przedsiębiorstw skarbu państwa, jak i dodatkowo po raz czwarty(!) w notowaniach giełdowych akcyjnych przestępczo powielono stuprocentowe udziały całościowe, czterokrotnie, jak i powielone czterokrotnie i przestępczo wypłacane dochody okradanych przestępczo tych samych firm i przedsiębiorstw i majątku dochodowego państwowego obywateli pracujących przez wielokrotnie dopisywane kolejne akcjonariaty okradające kilkukrotnie w rzeczywistości pojedyncze majątek i mienie corocznie, co najmniej czterokrotnie(!), to ogromne przestępstwa ze skutkami także przestępczymi i zbrodniczymi. Gigantyczna coroczna kradzież kilkukrotnie przewyższającej wartość rzeczywistą pojedynczego majątku wszystkich firm i przedsiębiorstw ujętych w ich kapitałach zakładowych powoduje też rosnące obciążenie budżetu kredytami sprywatyzowanego i przestępczego sektora finansów i dopłaty dla ukrycia coraz większej kradzieży, wyprowadzając majątek i wykupując kolejne udziały w funduszach i subfunduszach, a także osiągając ściśle przestępcze dochody z czterokrotnie powielonych dywidend i wypłat od pojedynczych wartości, co kwalifikuje wszystkie firmy i przedsiębiorstwa ich majątki i dochody notowane na giełdach i wielokrotnie okradzione przez wszystkich przestępczo domnożonych kolejnych stuprocentowych udziałowców i właścicieli, ściśle przestępczych i przestępczo domnożonych kolejnych trzech stuprocentowych akcjonariatów do przejęcia całego ich mienia przestępczych notowań i udziałów wycen i pojedynczego w rzeczywistości, czyli wszystkich rzeczywistych majątków od wszystkich udziałowców także współpracujących w przestępstwie i przystających na okradanie i krycie tak przestępczych ogromnie praktyk, wskutek okradania wielokrotnego każdego roku powyżej wartości majątku i kapitału, jak i masowych przestępczych i zbrodniczych skutków, uprawnia organy państwa pełnoprawnie do przejęcia wszystkich majątków firm i przedsiębiorstw ujętych w wykazie skarbu państwa i wycenach giełdowych akcyjnych, jak i przejętych uprzednio i sprywatyzowanych przestępczo do przejęcia na własność wyłączną skarbu państwa oficjalnie i bezpowrotnie. Skutki tak ogromnych przestępstw są dotychczasowo dosłownie nie tylko mordercze dla gospodarek państwowych, ale rzeczywiście dla ogromnej liczby obywateli wykorzystywanych do niewolniczych prac bez umów o pracę i emerytur, jak i ubezpieczeń zdrowotnych w celowo utworzonej przestępczej szarej strefie, okradanych i mordowanych, także w licznie ustawianych rozwodach dla przykrycia współpracujących przestępczo prokuratur, sądów i władz ludzi organów państwa, jak i mordowanych mężczyzn i byłych mężów po kradzieżach, często wskutek wyroków rozwodowych sądowych, jak i fałszywych wycen zaniżających stan majątków tuż przed rozwodem, lub krótko po i doprowadzanych do bezdomności w sposób zorganizowany masowo, a więc takie jak wyżej gigantyczne przestępstwa finansowe są również ściśle zbrodniczymi i to w skutkach masowych. To zorganizowana przestępczość, mnogi mord, który jest także ukrywany przez planowe i mnogie domnażanie sierot i dzieci w sierocińcach i klasztorach, jak i kryty w statystykach kradzieżą danych osobowych osobom zamordowanym w dublowanych statystykach państwowych i kościelnych, powielanych danych osobowych i po zabiciu ofiary są chowane licznie na cmentarzach komunalnych, przykościelnych i przyklasztornych, szpitalnych, terenach podmiejskich i leśnych, ostatnio utylizowane także w spalarniach odpadów komunalnych. To są przecież gigantyczne okrutne przestępstwa i zbrodnie zorganizowane!

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • ss(2017-06-13 17:45) Zgłoś naruszenie 00

    POTOP MULTIKULTI

    Odpowiedz
  • a > 0,(2017-06-13 14:02) Zgłoś naruszenie 00

    az1`Q

    Odpowiedz
  • Adam-Dead(2017-06-13 12:47) Zgłoś naruszenie 10

    To te strefy, co to je Kaczor wymyślił? Ambasada Szwecji przeca dementowała w 2015.

    Odpowiedz
  • panparagraff(2017-06-13 12:04) Zgłoś naruszenie 00

    Na końcu wyjaśnienie, że to kreacja dziennikarska. Nikt w Szwecji tego nie potwierdza.

    Odpowiedz
  • ribik(2017-06-13 11:09) Zgłoś naruszenie 00

    Proponuję zatrudnić kurdyjki w szweckiej policji, one nie miałyby skrupułów, jak traktować pewne "elementy ludzkie". A tak na dzień dobry to powinno się przez te dzielnice codziennie, przeganiać stada ***** Dalej wołano by o humanitaryzmie?.

    Odpowiedz
  • Putinek(2017-06-13 10:06) Zgłoś naruszenie 80

    Dawno temu pracowałem w cyrku (jeździło się po Europie) ale nie o tym... Kilka razy byliśmy w Paryżu (nikt nawet nie myślał o uchodzcach w europie w takim sensie jak dziś) i to co zobaczyłem w tym mieście przeraziło mnie strasznie ale to trzeba zobaczyć a nie siedzieć przy smartfonie i pisać jacy to są dobzi ludzie. Na swoj spisób każdy z Nas jest dobry. Ps straż i karetki przestał rok temu wieżdzać do pewnych dzielnic Paryża.

    Odpowiedz
  • M5an(2017-06-13 08:37) Zgłoś naruszenie 140

    Zaraz, ale przecież tych stref nie miało być! ojejku jejku, a jednak są! a jednak ich nie ma! a jednak są! i nic się nie da zrobić! a to ciekawe! ja podpowiem co: DEPORTACJA NATYCHMIAST. NIE ICH KRAJ. INWAZJE SIĘ POWSTRZYMUJE SIŁĄ!

    Odpowiedz
  • ona(2017-06-12 23:50) Zgłoś naruszenie 00

    studiowalam, pracowalam w Lund. Tragedia wrocilam z PSTD... mam lek przed uchodzcami

    Odpowiedz
  • Zgłoszenie zbrodni i przestępstw zorganizowanych.(2017-06-12 23:43) Zgłoś naruszenie 10

    Rzeczywista wartość wszystkich firm i przedsiębiorstw gospodarki jak i dochód pojedyncze w rzeczywistości, jest wielokrotnie powielana i okradana przez wielokrotnie dublowane akcjonariaty firmowe i przedsiębiorstw, skarbu państwa i obligacji wycenianych tych samych majątków i dochodów, notowania bankowe i banków na giełdach akcyjnych które mają w swoich wycenach też obligacyjne i skarbu państwa, notowania giełdowe akcyjne tych samych firm i przedsiębiorstw i wielokrotnie dopisywane kolejne akcjonariaty okradające budżet i majątek państwa w rzeczywistości pojedynczy kilkukrotnie corocznie i z tego powodu także dopłacając do obciążanego kredytami budżetu dla ukrycia ogromnego przestępstwa, gigantycznej corocznej kradzieży kilkukrotnie przewyższającej wartość rzeczywistą pojedynczego majątku wszystkich firm i przedsiębiorstw corocznie, wyprowadzając go i wykupując kolejne udziały w funduszach i subfunduszach, a także osiągając ściśle przestępcze dochody z powielanych dywidend i wypłat od pojedynczych wartości, co kwalifikuje wszystkie firmy i przedsiębiorstwa ich majątki i dochody notowane na giełdach i wielokrotnie okradzione przez wszystkich przestępczych udziałowców i domnożonych akcjonariatów do przejęcia całego ich mienia i wszystkich majątków od wszystkich udziałowców współpracujących w przestępstwie pełnoprawnie na własność wyłączną skarbu państwa. Skutki tak ogromnych przestępstw są dotychczasowo dosłownie i rzeczywiście nie tylko mordercze dla gospodarek państwowych, ale także w ogromnej liczbie obywateli wykorzystywanych do niewolniczych prac bez umów o pracę i emerytur, jak i ubezpieczeń zdrowotnych w przestępczej szarej strefie, okradanych, także w licznie ustawianych rozwodach dla przykrycia współpracujących przestępczo prokuratur, sądów i ludzi organów państwa, jak i mordu mężczyzn i byłych mężów po kradzieżach doprowadzanych do bezdomności w sposób zorganizowany masowo, a więc takie jak wyżej gigantyczne przestępstwa finansowe są ściśle zbrodniczymi w skutkach masowych. To zorganizowana przestępczość, mnogi mord jest ukrywany przez planowe domnażanie sierot, dzieci w sierocińcach i klasztorach, jak i kryty w statystykach kradzieżą danych osobowych osobom zamordowanym w dublowanych statystykach państwowych i kościelnych, ofiary są chowane licznie na cmentarzach komunalnych, przykościelnych i przyklasztornych, szpitalnych, a także ostatnio dodatkowo utylizowane w spalarniach odpadów komunalnych. To są gigantyczne przestępstwa i zbrodnie zorganizowane!

    Odpowiedz
  • Zgłoszenie zbrodni i przestępstw zorganizowanych.(2017-06-12 23:34) Zgłoś naruszenie 00

    Rzeczywista wartość wszystkich firm i przedsiębiorstw gospodarki jak i dochód pojedyncze w rzeczywistości, jest wielokrotnie powielana i okradana przez wielokrotnie dublowane akcjonariaty firmowe i przedsiębiorstw, skarbu państwa i obligacji wycenianych tych samych majątków i dochodów, notowania bankowe i banków na giełdach akcyjnych które mają w swoich wycenach też obligacyjne i skarbu państwa, notowania giełdowe akcyjne tych samych firm i przedsiębiorstw i wielokrotnie dopisywane kolejne akcjonariaty okradające budżet i majątek państwa w rzeczywistości pojedynczy kilkukrotnie corocznie i z tego powodu także dopłacając do obciążanego kredytami budżetu dla ukrycia ogromnego przestępstwa, gigantycznej corocznej kradzieży kilkukrotnie przewyższającej wartość rzeczywistą pojedynczego majątku wszystkich firm i przedsiębiorstw corocznie, wyprowadzając go i wykupując kolejne udziały w funduszach i subfunduszach, a także osiągając ściśle przestępcze dochody z powielanych dywidend i wypłat od pojedynczych wartości, co kwalifikuje wszystkie firmy i przedsiębiorstwa ich majątki i dochody notowane na giełdach i wielokrotnie okradzione przez wszystkich przestępczych udziałowców i domnożonych akcjonariatów do przejęcia całego ich mienia i wszystkich majątków od wszystkich udziałowców współpracujących w przestępstwie pełnoprawnie na własność wyłączną skarbu państwa. Skutki tak ogromnych przestępstw są dotychczasowo dosłownie i rzeczywiście nie tylko mordercze dla gospodarek państwowych, ale także w ogromnej liczbie obywateli wykorzystywanych do niewolniczych prac bez umów o pracę i emerytur, jak i ubezpieczeń zdrowotnych w przestępczej szarej strefie, okradanych, także w licznie ustawianych rozwodach dla przykrycia współpracujących przestępczo prokuratur, sądów i ludzi organów państwa, jak i mordu mężczyzn i byłych mężów po kradzieżach doprowadzanych do bezdomności w sposób zorganizowany masowo, a więc takie jak wyżej gigantyczne przestępstwa finansowe są ściśle zbrodniczymi w skutkach masowych. To zorganizowana przestępczość, mnogi mord jest ukrywany przez planowe domnażanie sierot, dzieci w sierocińcach i klasztorach, jak i kryty w statystykach kradzieżą danych osobowych osobom zamordowanym w dublowanych statystykach państwowych i kościelnych, ofiary są chowane licznie na cmentarzach komunalnych, przykościelnych i przyklasztornych, szpitalnych, a także ostatnio dodatkowo utylizowane w spalarniach odpadów komunalnych. To są gigantyczne przestępstwa i zbrodnie zorganizowane!

    Odpowiedz
  • @@@(2017-06-12 22:48) Zgłoś naruszenie 192

    Nie wierzę, że szwedzka policja boi się dzielnic zamieszkanych przez zaproszonych gości. W czasie szwedzkiego potopu doszczętnie zniszczyli i splądrowali Polskę, a boją się wjechać czołgami do swoich miast? Po trzykroć - nie wierzę !!!

    Odpowiedz
  • Ein Otocki(2017-06-12 22:20) Zgłoś naruszenie 56

    Żony mordują mężów masowo rozwodząc się i okradając mężczyzn z dorobku ich pracy, majątków i mienia, a także w wyniku przestępczych nagminnie wyroków sądowych i odbieranych praw do wspólnego mieszkania, lub domu który w większości spłacali i wykańczali mężczyźni, doprowadzając ich do bezdomności i wyrzucając na ulicę, gdzie umierają. Kobiety dostają oprócz majątku cudzego na wyłączność, prawo do dziecka i alimenty, jak i z funduszu alimentacyjnego, co jest masową praktyką przy udziale przestępczym notariuszek, asesorek, sędzin i sądów biorących najwyraźniej udział w zmowie przestępczej; wykorzystując, okradając i doprowadzając do śmierci mężczyzn z wycieńczenia i ciężkich chorób z premedytacją i to masowo w ten sposób. Wszystkie wyroki w sprawach rozwodowych są na korzyść kobiet w kwestii majątkowej i mienia, dostępu do niego i mieszkania, do dziecka, do alimentów - bywa że dodatkowo z funduszu alimentacyjnego, do życia bez pracy na koszt mężczyzn, większe prawo do życia? To bezprawie i planowy mord z premedytacją pracujących mężczyzn, zarzynanie, wykorzystywanie aż do śmierci i żadnych ludzkich warunków i praw w sądach i administracyjnych, brak rzetelnych umów o pracę i normalnych warunków do życia, praw obywatelskich, ubezpieczeń zdrowotnych i emerytur, to zorganizowany mord mężczyzn pracujących, co się do cholery z wami dzieje!? Notariuszki/e z kolei podpisują Oświadczenia majątkowe też są bez potwierdzenia tożsamości obojga stawających inaczej niż na podstawie dowodów osobistych, które wykorzystują żony ze znajomymi lub braćmi i nikt nie sprawdza stanu majątku, wyceny, najczęściej jest zaniżany, a cała wykładnia ustawowa o wspólności małżeńskiej jest także zupełnie przestępcza i służy do wykorzystywania i okradania przestępczego za wiedzą także prokuratorów, to zorganizowana wspólpraca przestępcza, kradzież i zaplanowane działania dosłownie i rzeczywiście mordercze dla ogromnej liczby mordowanych mężczyzn, których dane także są kradzione i powielane, mord ukrywany na cmentarzach przykościelnych, komunalnych, szpitalnych w spalarniach odpadów komunalnych i dokumentacji. Domnażane są w tym celu licznie i celowo sieroty, to masowa praktyka i masowa zbrodnia zorganizowana, masowe i najgorsze przestępstwa - ludzie są masowo wykorzystywani do niewolniczej pracy bez umów o pracę, emerytur i ubezpieczeń zdrowotnych, okradani i mordowani w sposób zorganizowany i masowy!

    Odpowiedz
  • religia z pokoju (2017-06-12 21:43) Zgłoś naruszenie 10

    eksodus ekskomuniki ekstremistycznego ekshibicjonizmu, ekstremizm eksterytorialny eksterminujący exchrześcijańskie eximperium, Drodzy Axele, nie mówimy ekstremizm religijny tylko fundamentalizm kulturowy.

    Odpowiedz
  • baca(2017-06-12 20:55) Zgłoś naruszenie 70

    --Trzeba sobie jasno powiedzieć, że sytuacja w jakiej znalazła się Europa, jest po prostu wojenna. ....To jest wojna! I decyzje, które podejmujemy, działania, które są konieczne, mają siłą rzeczy wojenny charakter. Jeśli trzeba będzie zamknąć granice, zmienić prawo, ograniczając prawa dla wyznawców Allacha, to trudno........................ Chodzi o przyszłość naszych dzieci, naszego kraju i naszej cywilizacji. I dla ich ocalenia, trzeba zrobić to co konieczne....... Musimy podjąć szybkie decyzje i wprowadzić je twardo w życie, żeby – jak to ujęła pani premier Beata Szydło – codziennie nie opłakiwać śmierci naszych dzieci. Trzeba to zrobić mając świadomość, że najpewniej nie uratujemy wszystkich z nich..

    Odpowiedz
  • hahaha(2017-06-12 20:53) Zgłoś naruszenie 281

    Spokojnie brak integracji nie ma nic wspólnego z religią pokoju :)

    Odpowiedz
  • baca(2017-06-12 20:50) Zgłoś naruszenie 331

    -Trzeba sobie jasno powiedzieć, że sytuacja w jakiej znalazła się Europa, jest po prostu wojenna. ....To jest wojna! I decyzje, które podejmujemy, działania, które są konieczne, mają siłą rzeczy wojenny charakter. Jeśli trzeba będzie zamknąć granice, zmienić prawo, ograniczając prawa dla wyznawców Allacha, to trudno........................ Chodzi o przyszłość naszych dzieci, naszego kraju i naszej cywilizacji. I dla ich ocalenia, trzeba zrobić to co konieczne....... Musimy podjąć szybkie decyzje i wprowadzić je twardo w życie, żeby – jak to ujęła pani premier Beata Szydło – codziennie nie opłakiwać śmierci naszych dzieci. Trzeba to zrobić mając świadomość, że najpewniej nie uratujemy wszystkich z nich..

    Odpowiedz