MLP Group wynajmie Avery 13,3 tys. m2 powierzchni magazynowej w MLP Pruszków IIWarszawa, 04.07.2017 (ISBnews) - MLP Group wynajmie ponad 13,3 tys. m2 powierzchni magazynowej w parku logistycznym MLP Pruszków II spółce Avery Dennison Polska. Nowy obiekt zostanie udostępniony w maju 2018 roku, podała MLP Group.

"Całkowita powierzchnia budynku będzie wynosić ok. 36 tys. m2. Obiekt będzie przeznaczony na cele produkcyjno-magazynowe. Udostępnienie najemcy nowego obiektu w parku MLP Pruszków II planowane jest na koniec drugiego kwartału 2018 roku" - czytamy w komunikacie.

Avery Dennison specjalizuje się w produkcji i dystrybucji samoprzylepnych materiałów opakowaniowych i etykiet.

Centrum logistyczne MLP Pruszków II położone jest w okolicach Warszawy, w gminie Brwinów, w odległości 5 km od Pruszkowa. Park zajmuje łącznie 67 hektarów i docelowo ma obejmować 260 000 m2. Park położony jest między drogą lokalną nr 760 a odcinkiem autostrady A2, 3 km od węzła komunikacyjnego zlokalizowanego w rejonie Pruszkowa-Żbikowa.

MLP Group jest jednym z wiodących deweloperów powierzchni magazynowo-produkcyjnych w Polsce. Specjalizuje się w projektach built-to-suit, pod określone potrzeby najemcy. Spółka jest notowana na GPW od 2013 r.

(ISBnews)