Wyborcy PiS ślepi na Wiadomości

17 lipca 2017, 07:39 | Aktualizacja: 17.07.2017, 07:41
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Oglądalność w przykładowych województwach

Oglądalność w przykładowych województwachźródło: Dziennik Gazeta Prawna

Główny program informacyjny TVP zwiększył za to oglądalność na terenie sprzyjającym Platformie

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama

Komentarze (17)

  • asd(2017-07-18 15:20) Zgłoś naruszenie 40

    Pamiętacie wywiad Laskowika ze Smoleniem i pytanie dla kogo ten wywiad ja zapytam kto robił ten sondaż i dla kogo?

    Odpowiedz
  • ferdo(2017-07-18 09:23) Zgłoś naruszenie 20

    na dany temat trzeba czytać różne opinie, po to, aby nie stać sie zakładnikiem jednego punktu widzenia, którego się nigdy nie zakwestionuje.

    Odpowiedz
  • sid(2017-07-17 23:42) Zgłoś naruszenie 195

    propaganda przebili PRL,medialnie potrafią sprzedać wszystko i ludzie im wierzą,myślę ze wygrają kolejne wybory,,, stworzyli wroga,trochę obietnic,dużo dumy narodowej,i lament ze polska jest wybranym narodem wykorzystywanym przez obcych

    Odpowiedz
  • jaka redaktor taki artykuł (2017-07-17 18:47) Zgłoś naruszenie 177

    Popieram PiS i nie mam w ogóle telewizora . To przez to oglądalność wzrosła czy spadła i czy z tego wynikają wnioski typu że "jestem ślepy na Wiadomości" ? To z TV można jeszcze czerpać wiadomości gdy ktoś się bardziej interesuje ?

    Odpowiedz
  • hehe(2017-07-17 15:34) Zgłoś naruszenie 175

    Ja to oglądam WSI 24

    Odpowiedz
  • Zły(2017-07-17 13:44) Zgłoś naruszenie 415137

    ..napiszcie,jak to esbecy utworzyli tvn..

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • zeflik(2017-07-17 12:49) Zgłoś naruszenie 352

    Zniewolony umysłowo i mentalnie naród potrzebuje TV, bo inaczej nie potrafi z życia korzystać. Jeszcze gawiedź się podnieca dyskusjami nt. kto ich bardziej robi w konia tvp czy tvn czy moze polsat. Cóż jednak począć skoro od lat się gawiedź ekscytuje i licytuje kto ich bardziej okrada zamiast rozpędzić złodziei na cztery wiatry.

    Odpowiedz
  • Łucjusz(2017-07-17 11:19) Zgłoś naruszenie 436154

    Oj forsal forsal... odczuwam rosnącą niechęć do waszej coraz śmielszej propagandy... TVN wam mózgi wyprał ?

    Odpowiedz
  • obserwator(2017-07-17 09:50) Zgłoś naruszenie 16839

    Na podstawie tych danych tytuł artykułu mógłby brzmieć " Wyborcy PO ślepi na TVN". Obiektywizmem autorka raczej nie grzeszy.

    Odpowiedz
  • Dr.Tux(2017-07-17 09:38) Zgłoś naruszenie 400221

    " Każdy widz, nawet należący do tzw. twardego elektoratu, jest wyczulony na propagandę" Dlaczego zatem w kontekście propagandy mówi się wyłącznie o TVP skoro: " Główny program informacyjny TVP zwiększył za to oglądalność na terenie sprzyjającym Platformie"? Powiem coś o czym Pani redaktor nie ma pewnie pojęcia: Wyborcy PIS w odróżnieniu od wyborców PO doskonale zdają sobie sprawę z wad "swojej" partii, Uważają po prostu ,że rządy PIS są ogólnie lepsze dla Polski! Są również z reguły bardziej świadomi i "poszukujący" zainteresowani sprawami kraju , wiedzą ,że polityka to walka interesów, reszta jest kompletnie bez znaczenia. Wyborcy PO z pretensjami bycia badrdziej światowymi- zwracali głównie uwagę na pozory: ładne, niekonfrontacyjne wypowiedzi, wygląd zewnętrzny itd - jak widać z artykułu następuje częściowo szok i otrzeźwienie

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • Tadeusz(2017-07-17 08:45) Zgłoś naruszenie 485

    To chyba kompromitacja że w najbardziej PIS owym rejonie na Podkarpaciu w Rzeszowie nadal on 12 lat rządzi były działacz PZPR,SLD,który całay prawie Urząd Miasta poobsadzał bez konkursu swoimi kolegami z partii albo ich dziecmi.Mało tego w radzie Miasta stworzył klub w którym liderem jest Wiesław B. .Obecnie ten socjolog jest szefem struktur SLD i jest ostatni bardzo aktywnie organizuje zadymy w Rzeszowie.Ale nie ma co sie dziwić wystarczy wejśc na stronę www.inwentarz.ipn.gov.pl a tam członów jego rodziny jest pełno.Widocznie ten synek broni dorobku swojej rodziny.Ostanio to pod Sadem Okręgowym śpiewał ,,Oto jest nasz bój ostatni.....Tak to chyba ich jest ostatni bo mury runą i skończy się ostatnia granica.

    Odpowiedz
  • kustosz(2017-07-17 08:17) Zgłoś naruszenie 291371

    Wyborcy PIS są ślepi na wiadomości TVP ponieważ dla nich źródłem wiadomości jest przede wszystkim ambona i Radio ******

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz