"Sueddeutsche Zeitung": UE nie dysponuje skutecznymi środkami nacisku na Polskę. Trzeba szukać kompromisu

24 lipca 2017, 18:22 | Aktualizacja: 24.07.2017, 18:44
Źródło:PAP
Unia Europejska

Unia Europejskaźródło: ShutterStock

Komentator niemieckiego dziennika "Sueddeutsche Zeitung" pisze w poniedziałek, że Unia Europejska nie dysponuje skutecznymi środkami nacisku na Polskę, dlatego powinna dążyć na drodze dyplomatycznej do kompromisu. Groźby, szczególnie z Niemiec, odnoszą skutek przeciwny.

Reklama

Komentarze (16)

  • Tomasz(2017-07-24 19:30) Zgłoś naruszenie 13816

    Właśnie dlatego polski rząd powinien iść na zwarcie- aby raz na zawsze wybić zęby eurokratom z Brukseli! Niech rozkręci wszystko tak, że nie będą już mogli pójść na kompromis i ostatecznie nie zrobią nic... Pokażą tak skrajną słabość, że KE zostanie zmarginalizowana i już nigdy nie podniesie ręki na suwerenność żadnego kraju

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • remick(2017-07-24 22:40) Zgłoś naruszenie 818

    "... powrót na wyznaczoną przez UE ścieżkę praworządności...", ta "prawozadnosc" EU oznacza powrot Polski na droge Merkel, Tuska, PO & Co. co doprowadziloby Polske tylko do straty "Polskosci" na rzecz multikulti, liberalno-lewackich zombies, ktorzy nie wiedza czego chca i dokad zmierzaja, powrot mafijnej III RP i ich zlodziei i kryminalistow..

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Eduardo(2017-07-25 08:04) Zgłoś naruszenie 732

    Zgadzam się z Urbanem, że godność jest dla nas ważna i trzeba nas szanować, a nie pouczać. Zgadzam się, że Kaczyński chce walczyć z korupcją i niesprawiedliwością. Zgadzam się, że jest za dużo emocji. Jestem po stronie pana prezydenta.

    Odpowiedz
  • Czesnik(2017-07-24 22:22) Zgłoś naruszenie 6724

    Niemcy zauwazyli ze: My juz wiwmy ze KE nam moze naskoczyc, oraz ze wiwmy ze kraj musi sie rozeijac smodzielnie a nie tylko liczyc na jalmuzne z UE. Wiwc jalmuzn nie dziala jako wielka strzelba tylko raczej jako maly pistolet. A to juz nie ten strach.

    Odpowiedz
  • guru122(2017-07-25 08:59) Zgłoś naruszenie 572

    germańcy boją sie silnej polski jak ognia

    Odpowiedz
  • Pytanie(2017-07-24 21:03) Zgłoś naruszenie 523

    Znowu Urban?Ten z zakłamańców?

    Odpowiedz
  • Przemek(2017-07-24 20:44) Zgłoś naruszenie 4740

    Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kase. Niemcy i inne kraje ciagna ile da sie z polski od spozywczakow po banki

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Marion(2017-07-24 19:28) Zgłoś naruszenie 364

    Alez herr Helmut..polska Targowica jest odmiennego zdania!

    Odpowiedz
  • M5an(2017-07-24 22:08) Zgłoś naruszenie 266

    "Urban podkreśla, że prezydent jest nastawiony proeuropejsko i pozytywnie ocenia Niemcy." XD to się rozczarujecie XD

    Odpowiedz
  • ProfOfConcept(2017-07-25 08:21) Zgłoś naruszenie 47

    Podpuch, już przygotowują sankcje i uderzą w Polsce zanim PIS się pozbiera, chyba, żesam PIS wyjdzie z czymś w międzyczasie np. nowa ustawa o podatku od hipermarketów, trzeba skopiować jakieś rozwiąznie dokładnie z innego kraju (żeby nie było wątpliwości, że w innym kraju jest legalne), które uderzy po kieszeni zagraniczne firmy to się dwa razy zastanowią znim bedą się mieszać w nasze sprawy.

    Odpowiedz
  • Targowiczanin(2017-07-25 13:33) Zgłoś naruszenie 25

    Ządamy sankcji dla Polski!

    Odpowiedz