Okrojona władza prezesa. To może drogo kosztować

26 lipca 2017, 07:21 | Aktualizacja: 26.07.2017, 07:24
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Jarosław Kaczyński

Jarosław Kaczyńskiźródło: ShutterStock

Andrzej Duda, wetując dwie ustawy, ostro postawił się Jarosławowi Kaczyńskiemu. W tej sytuacji możliwa jest izolacja głowy państwa przez PiS, a w skrajnej wersji utworzenie ugrupowania pod jej patronatem

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama

Komentarze (9)

  • Brawo Pan Prezydent(2017-07-26 08:38) Zgłoś naruszenie 3113

    Polska nie może być zakładnikiem 10-20% skrajnie sekciarskiego, neobolszewickiego, od siekiery, twardogłowego skrzydła w PiS! Nikt tego nie wytrzyma...

    Odpowiedz
  • rechot historii(2017-07-26 08:33) Zgłoś naruszenie 224

    Duda zapewnił PISowi zwycięstwo w wyborach bez niego PIS przegra wybory.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • były leming (2017-07-26 08:57) Zgłoś naruszenie 1414

    Brawo Duda brawo PIS.Macie mój głos .Najważniejszym argumentem dla mnie i znajomych jest nie przyjmowanie młodych byków z tratw sorosa.

    Odpowiedz
  • Admin.(2017-07-26 10:36) Zgłoś naruszenie 126

    Takimi wypocinami jak dzisiejszy Osieckiego i tego drugiego - jak mu tam na chrzcie dano ... próbuje się wbić klin między obóz rządowy, a Pałac prezydencki. To nie zmienia faktu, że zmiany reformy będą, na każdym szczeblu. I nikt tego nie zatrzyma zmian, ani Bundeswera ani Putinka czołgi. Jesień to ostateczny termin gdy ostatni bastion sądownictwo post sowieckie, zostanie zwalcowane tak by ono służyło wreszcie ludziom a nie kaście i układom !

    Odpowiedz
  • asdf(2017-07-26 09:27) Zgłoś naruszenie 1113

    Jak to mówią prawda sama się obroni. Możecie wypisywać te swoje dyrdymały ludzie i tak swoje wiedzą. Reżim bolszewicy bla bla bla. Jak można tak perfidnie obrażać ludzi którzy mieli do czynienia z prawdziwym reżimem. Chodzą z kwiatkami i świeczkami bo nie podoba im się ustawa o której nie mają zielonego pojęcia.

    Odpowiedz
  • .(2017-07-26 09:05) Zgłoś naruszenie 96

    nie ma to jak poprzez publikacje prasowe próbować kogoś skłócić.

    Odpowiedz
  • Jaro(2017-07-26 12:27) Zgłoś naruszenie 42

    Hehe a wy nadal myślicie że te veta nie zostały zaplanowane...Duda ma 2. kadencje, a ustawy i tak wejdą za 3 miesiące.win win leszcze

    Odpowiedz
  • Daniel(2017-07-26 14:14) Zgłoś naruszenie 32

    Prezydent Duda ma szanse zostać polskim Macron tj;założyć swoją partię. Przypuszczam, że woli zostać nadal Adrianem.

    Odpowiedz