Duda złożył do Sejmu projekt ustawy dla frankowiczów

2 sierpnia 2017, 12:57 | Aktualizacja: 02.08.2017, 15:45
Źródło:ISB
Frank Szwajcarski

Frank Szwajcarskiźródło: ShutterStock

Prezydent Andrzej Duda skierował do Sejmu projekt nowelizacji ustawy o wsparciu kredytobiorców z kredytem mieszkaniowym, znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej, podała Kancelaria Prezydenta. Zupełnie nowym instrumentem prawnym, który wprowadzi ustawa będzie wsparcie dla kredytodawców z tytułu restrukturyzacji znajdujących się w ich portfelach kredytów indeksowanych i denominowanych.

Reklama

Komentarze (14)

  • Leo(2017-08-02 14:37) Zgłoś naruszenie 2021

    Juz widać, że to następna wydmuszka. A chodzi o to samo co przy ustawie o SN i KRS. Trzeba tak wiele robić, aby wydawało się, że zrobiono tak wiele, aby .. pozostało po staremu. JA PADowi już nie wierze! Chyba nikt o zdrowych zmysłach już mu nie wierzy. Cóż.. Jak zwykle można tylko tyle stwierdzić. Panie PAD ! Zapamiętamy Ci to wszystko przy urnach. Tylko tyle i aż tyle.

    Odpowiedz
  • Poli(2017-08-02 19:47) Zgłoś naruszenie 1312

    To żadna ustawa dla frankowiczów!! To jakaś kpina!! A klauzule niedozwolone w umowach jak były tak są i nikt nie zamierza z tym nic zrobić!! W innych normalnych, porządnych państwach już dawno rządy poradziły sobie z problemem.. tylko u nas dalej bezprawie i popieranie złodziejskiej banksterki.. paranoja!!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • dd(2017-08-02 19:08) Zgłoś naruszenie 118

    ta ustawa to niepotrzebna ściema poprawiające, bezpieczeńswo banków. Już teraz wspierane przez państwo sektory wykazują nieproduktywność oraz zyski sztucznie utrzymywane , a przede wszystkim posadki po politycznej karierze dla zasłużonych. Za 10 lat będzie trzeba te kliki porozwalać

    Odpowiedz
  • grażyna(2017-08-02 21:25) Zgłoś naruszenie 87

    jakby wszyscy nie płacili, to by problem sam sie rozwiazal

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Dudek(2017-08-02 18:24) Zgłoś naruszenie 79

    Jaki k..... "Duda". Prezydent Duda, albo Andrzej Duda, albo Prezydent Andrzej Duda. Szanujcie się, bo pomyślę (albo raczej upewnię się), że autor to DU....PA.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Poli(2017-08-02 21:11) Zgłoś naruszenie 50

    Do Onet: właśnie kancelaria przygotowuje w naszym imieniu pozew przeciw bankowi. Tylko czy nie jest paranoją, że jest istotny pogląd UOKiK w sprawie nielegalnych klauzul w moim banku, a jak klient wygrywa przed sądem, to bank w tysiącach innych umów dalej realizuje zakazane klauzule? Każdy po kolein się o to samo z bankiem sądzić??? A co z tymi, którzy nie mają na to pieniędzy, bo w każdym miesiącu są okradani???

    Odpowiedz
  • skrzypi(2017-08-03 01:05) Zgłoś naruszenie 24

    Hej frankowicze !! co było dzisiaj na obiadek?? polski kawior, czyli kaszanka?!! Fuj!! niedobre. Sprzedawajcie swoje apartamenty, zanim komornik tego nie zrobi!! Przenoście się do , teściowej na kozetkę !! kozetka, niestety, skrzypi, więc bzykać się będziecie tylko raz w tygodniu gdy teściowa jest w kościółku na nieszporach !!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Maks(2017-08-03 08:54) Zgłoś naruszenie 20

    Widać banki znów mocno uaktywniły swoje trolle.. Tak drogie trolle Frankowicze to cwaniaki i głupki.. I walczą z nielegalnymi klauzulami w umowach waszym kosztem .. Tak, tak!! Wy spłacacie nasze kredyty i nam pomagacie.. hmmm.. gorszych bzdur dawno nie czytałam.. Czy jeśli banki byłyby pewne swoich racji zatrudniałyby agencje PR i trolle do niszczenia wizerunku pokrzywdzonych w internecie ??? No pomyślcie chwilę.. to naprawdę nie boli..

    Odpowiedz