Skażone mięso z Niemiec trafiło pod Warszawę. Prawie 3 tony drobiu z fipronilem

22 sierpnia 2017, 17:07 | Aktualizacja: 22.08.2017, 17:41
Źródło:Media
kurczak, mięso, drób

Mięso drobioweźródło: ShutterStock

Do zakładów mięsnych pod Warszawą dostarczono prawie 3 tony mięsa z kurcząt z niemieckiej fermy, w której stosowano owadobójczy fipronil – dowiedział się RMF FM. Część mięsa trafiła do obrotu.

Reklama

Komentarze (11)

  • stały klient DK(2017-08-30 08:41) Zgłoś naruszenie 00

    Są jeszcze polskie sieci jak np. "Delikatesy Centrum" gdzie zaopatrzenie pochodzi z polskich hodowli znajdujących się na lokalnym terenie. Maja tez w ofercie dużo produktów nieprzetworzonych i chemicznie zabezpieczonych, pieczywo z lokalnych piekarni. Mądrzy Polacy tam kupują.

    Odpowiedz
  • stały klient del(2017-08-30 08:41) Zgłoś naruszenie 00

    Są jeszcze polskie sieci jak np. "delikatesy Centrum" gdzie zaopatrzenie pochodzi z polskich hodowli znajdujących się na lokalnym terenie. Maja tez w ofercie dużo produktów nieprzetworzonych i chemicznie zabezpieczonych, pieczywo z lokalnych piekarni. Mądrzy Polacy tam kupują.

    Odpowiedz
  • Areo(2017-08-23 14:08) Zgłoś naruszenie 00

    A później szfbaby za pośrednictwem kolaborujących z nimi i uzależnionych finansowo polskich folksdojczów wciskają kit że to kurczaki z Polski. Kupujcie, kupujcie Polskie wyroby, tak jak na reklamach Lidla, Netto, Kaufflandu i temu podobnych sklepach wyzyskujących naiwnych i ogłupionych mieszkańców tego kraju. Cwana, sprytna i przebiegła polityka sieciówek, które na sto produktów (firm zagranicznych wytwarzających na terenie Polski lub w swoich krajach) pochwali się kilkoma niby polskimi produktami a spragniona i nawiana gawiedź żądana promocji rzuci się jabłka lub inne produkty produkcji pierwotnej pod pretekstem że to polskie. Owszem jabłka i warzywa od rolnika to może i polskie albo z Polski (co nie znaczy że polskie) ale to wyroby małej wytwórczości a wszystkie złożone to już nie nasze. Tak się dyma niewolników we własnym kraju. Przekaz idzie w reklamie a reklamy w telewizji publicznej promującej zagraniczne firmy i towary. Żenada i droga na wyniszczenie tego co jeszcze nm zostało czyli małej przedsiębiorczości

    Odpowiedz
  • zapach kurzej fermy(2017-08-23 11:21) Zgłoś naruszenie 00

    Czyli skażenie w Niemczech po ludziach dotknęło także kurczaki. Tak kończy się karmienie stada jego odchodami.

    Odpowiedz
  • mmk(2017-08-23 11:11) Zgłoś naruszenie 50

    Gdzie w Polsce sa jajka skazone tym srodkiem? Niemcy znalezli u siebie 28 MILIONOW jaj, Francuzi wycofuja ze sklepow ciastka i inne produkty z tymi jajami - bo je wyhaczyli, wiedza gdzie trafily, do ktorych zakladow. Nawet jeslli to tylko czesc, to jednak. Co z Polska? Gdzie sa jaja? Do czego je doddano, do jakich sklepow trafily? Nikt nic nie wie?

    Odpowiedz
  • @@@(2017-08-23 10:36) Zgłoś naruszenie 52

    Polska eksportuje za grosze zdrową, dobrej jakości żywność do stawiających często absurdalne warunki zagranicznych odbiorców. Natomiast Polskę zalewają niesprawdzone (działalność sanepidu i inspekcji sanitarnej to kpina), złej jakości produkty przemysłowe i spożywcze z całego świata. Niech PiS zrobi z tym w końcu porządek !!!

    Odpowiedz
  • klon(2017-08-23 06:29) Zgłoś naruszenie 10

    Dlaczego ten drób był ubijany w Polsce?

    Odpowiedz
  • Terminator(2017-08-22 21:40) Zgłoś naruszenie 40

    Hahaha dobre bo Deutsche trujaki!Hahaha!Gutes Deutsches Produkt! LooooooooL!Gutes Gift made in Germany!

    Odpowiedz
  • Terminator(2017-08-22 21:35) Zgłoś naruszenie 70

    Hahaha made in Germany!LoooooL!

    Odpowiedz
  • dds(2017-08-22 18:50) Zgłoś naruszenie 70

    polakom wcisna kazde g o w no sol drogowa w wedlinach skazone jaja kurczaki z chemia na pchly w promocji ludzie kupia wszystko wykryto to oczywiscie lecz nie wiadomo ile ten proceder trwal jak znam zycie to tylko czubek gory lodowej

    Odpowiedz
  • ggggg(2017-08-22 18:17) Zgłoś naruszenie 130

    napiszcie GDZIE trafiło to mięso- np Lidl ? Wierzejki?

    Odpowiedz