PiS szykuje się do odebrania nam wolności w sieci. To wiele gorsze niż ACTA

3 września 2017, 09:00
Źródło:MAGAZYN DGP
Jarosław Kaczyński

Jarosław Kaczyńskiźródło: ShutterStock

Nieprawdą jest, że PiS planuje podporządkować sobie internet. To się już dzieje.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
KioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowa

Reklama

Komentarze (83)

  • Agent Bolek(2018-02-07 16:59) Zgłoś naruszenie 00

    Zablokować ruskiego Sputnika. Strona propagandowa Putina!!! Zablokować inne propagandowe strony ruskich

    Odpowiedz
  • sasza(2018-02-04 21:53) Zgłoś naruszenie 00

    Jeden pisze komentarze ,a reszta bandy "plusuje" je ... To tylko polaczki... Tak jak u nas w Rosji...

    Odpowiedz
  • Janek(2018-01-20 09:28) Zgłoś naruszenie 10

    Co za bzdury ,za tuska bałem się coś mocniej napisać.

    Odpowiedz
  • dfgdg(2018-01-18 11:16) Zgłoś naruszenie 10

    postkomuna znowu naciąga nas jak KODomici wczesniej

    Odpowiedz
  • kaja(2018-01-16 21:01) Zgłoś naruszenie 10

    Jeśli Dziennikarze będą na "PRAWDĘ" zaprzysiężeni, to może tych fake newsów będzie mniej?? Nie chcę tworzyć nowych licencji, bo ich już postkomuniści ustawili dużo, ale może być "czarna lista dziennikarzy" - tylko Obywatelska?? W internecie można zrobić wszystko. Można zrobić "modę" na PRAWDĘ, "modę" na WARTOŚCIOWY TOWAR, "modę" na SUMIENIE, modę na EMPATIĘ na Drugą Osobę??

    Odpowiedz
  • Wolnosc(2018-01-10 17:51) Zgłoś naruszenie 20

    Taaa, CENZURĘ zakamuflowana pod postacią tzw walki z mowa nienawiści usankcjonowali już Niemcy i kilka krajów I TO JEST PRAWDZIWE ZAGROŻENIE WOLNOŚCI blokowanie wszystkiego w imię tzw standardów ....!

    Odpowiedz
  • Internauta. (2018-01-06 21:59) Zgłoś naruszenie 12

    KIEDY ZABIORĄ NAM WOLNOŚĆ PROPONUJĘ SIĘ ZJEDNOCZYĆ PODCZAS WYBORÓW I GŁOSOWAĆ NA PO!!!

    Odpowiedz
  • aBSURD(2018-01-04 16:18) Zgłoś naruszenie 00

    Każda partia to mafia A SUWEREN TO OWCA DOJNA I STRZYŻONA ! Bolszewizm każdej partii tłumaczy się że to dla naszego dobra w trosce o nas coraz więcej nam się odbiera.

    Odpowiedz
  • był internet a jest Matrix z Andersonem(2017-12-31 18:46) Zgłoś naruszenie 20

    ze swojego komputera nie mogę pisać komentarzy, bo nie przechodzą, lub pojawia się komunikat że jestem zablokowany. Teraz piszę z nieswojego, gdzie oprogramowanie jest delikatnie mówiąc archaiczne i nieaktualne.

    Odpowiedz
  • taki wsch styl(2017-12-30 10:06) Zgłoś naruszenie 01

    Reżimowe, pisojęzyczne psiaczki wrzeszczą w komentarzach, jakby dostali pokrzywą po życi

    Odpowiedz
  • RiskMan(2017-12-03 06:50) Zgłoś naruszenie 10

    Bezpiecznie to jest na cmentarzu. A tam, gdzie żywi, zawsze jest ryzyko.

    Odpowiedz
  • realista(2017-12-01 23:11) Zgłoś naruszenie 00

    blokada jest teoretyczna, jak ktoś się postara to ją przejdzie. Ale żadne lotto nikomu nic nie daje więc nie ma nawet co próbować.

    Odpowiedz
  • Obserwator(2017-11-27 22:29) Zgłoś naruszenie 00

    Blokada kasyn internetowych polega na zmianie adresu DNS na poziomie serwera DNS operatora internetu. Wystarczy zmienić w systemie adresy DNS na np GOogle albo OpenDNS, i wszystkie "zablokowane" strony działają jak dawniej. Jeżeli to ma być cenzura internetu, to już lepiej żeby taką "cenzurę" tworzyli fachowcy z Gangu Olsena. PZDR

    Odpowiedz
  • Kobra(2017-11-15 19:20) Zgłoś naruszenie 10

    Boze cos Polsce.....

    Odpowiedz
  • Exc(2017-11-08 15:21) Zgłoś naruszenie 10

    Dlaczego Boczek chodzi do toalety na piętrze, gdzie mieszka Kiepski i Paździoch? Ma przecież toaletę na swoim piętrze.

    Odpowiedz
  • asa(2017-11-04 19:40) Zgłoś naruszenie 00

    slowik cos cienko śpiewasz niczym pochwa-pisdowicz z nowoczesnaja

    Odpowiedz
  • lex(2017-10-24 09:22) Zgłoś naruszenie 00

    Bzdury...firmy bukmacherskie nie płacą podatków to słusznie trzeba blokować strony a to nie ma nic wspólnego z wolnością słowa. Hej lewacy! polacy juz nauczyli się odróżniać fake news od prawdy. I co, **** boli?

    Odpowiedz
  • polska to moj kraj(2017-10-18 17:04) Zgłoś naruszenie 30

    brawo PiS,wreszcie skończy się bezkarne ujadanie na polske

    Odpowiedz
  • mruk(2017-09-08 00:12) Zgłoś naruszenie 10

    Tekst glupi i ciekawy jednoczesnie. Zastanawiajace jest jak mozna sie otumanic do takiego stopnia? Jesli juz to prosze wyjechac z Polski :) Wtedy nie bedzie Pan poddany opresjom :) Szkoda mi cymbala, bo w koncu moglby cos pozytecznego dla Polski robic, ale jego umyslowosc wyraznie go z takiej potencjalnej toli eliminuje :)

    Odpowiedz
  • zaqu(2017-09-06 11:42) Zgłoś naruszenie 50

    Podążacie za wyborczą i schodzicie na psy...

    Odpowiedz