PiS szykuje się do odebrania nam wolności w sieci. To wiele gorsze niż ACTA

3 września 2017, 09:00
Źródło:MAGAZYN DGP
Jarosław Kaczyński

Jarosław Kaczyńskiźródło: ShutterStock

Nieprawdą jest, że PiS planuje podporządkować sobie internet. To się już dzieje.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
KioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowa

Reklama

Komentarze (83)

  • Newsroom(2017-09-03 09:32) Zgłoś naruszenie 819767

    Stek bredni w stylu TVN i Wyborczej !

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • leming(2017-09-03 14:42) Zgłoś naruszenie 750717

    Bełkot jak w TVN.

    Odpowiedz
  • mathew(2017-09-03 12:45) Zgłoś naruszenie 649551

    Dawno takich bzdur nie czytałem.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • zinformatyzować służbę zdrowia(2017-09-03 09:18) Zgłoś naruszenie 64732

    Naciągane. Streżyńska akurat to jeden z niewielu ministrów którzy pracują i konsultują. Choć uważam, że korzystniej byłoby uwolnić rynek poprzez zmniejszenie podatków dla firm hazardowych funkcjonujących w RP. Mnie np. zastanawia wieloletnia wręcz dywersja na polu informatyzacji służby zdrowia (ktoś mocno się tego obawia, że straciłby spore zyski). Na informatyzacji służby zdrowia RP zarobiło by krocie a pieniądze mogłyby przejść na leczenie no ale widocznie siła jest tak duża, że blokowanie tych projektów jeszcze potrwa

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Edii(2017-09-03 10:15) Zgłoś naruszenie 260162

    Czep się redaktorku TW Boniego i thuska.

    Odpowiedz
  • matematyk(2017-09-03 14:54) Zgłoś naruszenie 25849

    NSDAP to byli socjaliści panie "redaktorze". A cenzura to jest już na tym portalu - mój poprzedni wpis został usuniety.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • eee(2017-09-03 11:15) Zgłoś naruszenie 23851

    Blokowanie nielegalnych stron z hazardem obowiązuje od kilku miesięcy i żadna legalna strona nie została zablokowana - artykuł bardzo naciągany.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • bkb2(2017-09-03 13:25) Zgłoś naruszenie 224105

    Postkomuna jest przerażona w Polsce bo pierwszy raz od 1939 roku Polacy zrozumieli że są kowalami swojego losu i od nich tylko zależy jak będzie wyglądał nasz kraj w przyszłości.... Brawo PIS !!! Won z Polski sowieckie sługusy...!!! Likwidacji IPN się im zachciało...WON ...!!!

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • asdf(2017-09-03 11:10) Zgłoś naruszenie 19865

    skończyło się oddziaływanie sowieckiej propagandy w Polsce i takie teksty mają odwrotne działanie

    Odpowiedz
  • tom132(2017-09-03 12:17) Zgłoś naruszenie 18746

    Gorsze niż AKTA a ludzie nie chcą wyjść na ulicę. Może pan redaktorek zapoczątkuje.

    Odpowiedz
  • Patriota (2017-09-03 12:38) Zgłoś naruszenie 185246

    Będziecie polaczki płakać za kilka lat, że stare dziadki pod nazwą PIS zniszczyli wam Polskę.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • qwe(2017-09-03 14:22) Zgłoś naruszenie 16885

    Lewactwo sie panicznie boi, ze nie bedzie moglo usuwac niewygodnych komentarzy na forach i profili internetowych - stad to paaniczne ujadanie Gazety Wyborczej, TVNu, etc.

    Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz
  • Paweł(2017-09-03 13:16) Zgłoś naruszenie 16660

    Autorze... Robotę w wybiórczej masz gwarantowaną... Szczerze wierzę, że naczelny Forsala złoży ci propozycję nie do odrzucenia w najbliższych dniach

    Odpowiedz
  • kapodaster(2017-09-03 09:37) Zgłoś naruszenie 14964

    Jako przeciwnik hazardu obydwoma rękami podpisuję się pod ograniczaniem stron internetowych , należących do firm które nie płacą podatków. Co do blokowania innych domen bedę mógł się wypowiadać gdy coś takiego nastąpi, podejrzewanie o niecne zamiary ,może wynikać z nadwrażliwości, lub również z przezorności.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • LOGIK(2017-09-03 12:42) Zgłoś naruszenie 14835

    Co sie dzieje z tym portalem. Wczesniej ktos pisal ze uchodzcy nam prace zabiora i ze jestesmy rasitami czytaj biali.Teraz jakies informacje z gazety wyborczej w formie faku dokonanego, mimo ze jest robocza wersja. Gdzie sie podziali dzieniarze?

    Odpowiedz
  • KSz(2017-09-03 14:02) Zgłoś naruszenie 12019

    Gazety gdy sklamia w artykule musza napisac sprostowanie i to jest cos czego sie nie da ukryc, a w internecie? Sa portale gdzie przeklamania sa w co drugim artykule i nikt nawet nie egzekwuje by porzadnie zadoscuczynili piszac sprostowanie, ktore zaraz laduje gdzies w otchlaniach archiwum, gdzie nikt go nie przeczyta. Ja polecam mechanizm, ktory by z urzedu wymuszal zamieszczanie komunikatow pop-up z takim sprostowaniem jesli sad lub jakies kolegium by stwierdzilo, iż zgloszenie ma uzasadnienie i artykul uderza bezposrednio w czyjes dobre imie itp.

    Odpowiedz
  • Kuba(2017-09-03 15:37) Zgłoś naruszenie 11037

    Co za BZDURY i BREDNIE!!!

    Odpowiedz
  • Olexy(2017-09-03 14:20) Zgłoś naruszenie 8459

    Co za brednie, jak tfusk chciał nas posadzić za muzykę i chomika, to gidze ty wtedy byłeś? Internet ma się lepiej niż kiedykolwiek i jest wolny, a takich jak ty strasznie to boli.

    Odpowiedz
  • mroje(2017-09-03 14:00) Zgłoś naruszenie 7953

    Brednie ! Mojej wolności nikt nie jest mi wstanie odebrać! Widać autor ma charakter niewolnika i nic mu nie pomoże, zawsze ktoś będzie go gnębił ! Wolność, to też odpowiedzialność, może tu masz problem.

    Odpowiedz
  • globi(2017-09-03 09:22) Zgłoś naruszenie 7069

    40% społeczeństwa to rasiści i idioci. W której grupie ty jesteś?

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz