Niemal 40 proc. firm planuje wkrótce rekrutację. Połowa ma problemy kadrowe

4 września 2017, 12:04
Źródło:ISBnews
praca pracownik budowa

praca pracownik budowaźródło: ShutterStock

Niemal 40 proc. firm planuje rekrutować pracowników w najbliższym kwartale, wynika z najnowszego raportu Work Service "Barometr Rynku Pracy". 

Reklama

Komentarze (8)

  • Janusz Bizensu!(2017-09-04 13:32) Zgłoś naruszenie 160

    Ahaha Janusz płakał jak zatrudniał :)

    Odpowiedz
  • Bob(2017-09-04 12:39) Zgłoś naruszenie 150

    Bierzecie dane z work service i innych śmieciowych agencji pracy zatrudniających za najniższą stawkę. Oni zawsze szukają bo w tych miejscach/firmach dla których rekrutują nikt długo miejsca nie zagrzewa

    Odpowiedz
  • tak(2017-09-04 18:45) Zgłoś naruszenie 110

    Jeżeli pracodawcy chcą mieć pracowników, to muszą potrafić szybko wdrożyć do pracy pracownika bez kwalifikacji tzn. szybko wyszkolić i podnosić ich kwalifikacje celem awansu na bardziej wymagające stanowiska. Każdy, chętny powinien się nadawać i to powinien być cel nadrzędny. Wybrzydzanie w obecnych czasach jest marnotrawstwem i działaniem na szkodę firmy.

    Odpowiedz
  • Krios(2017-09-04 13:15) Zgłoś naruszenie 91

    Hahaha za 1400 to sami sobie róbcie lenie! Dawajcie tu 2100 na rękę (po odpowiednim obniżeniu kosztów zatrudnienia) to pogadamy.

    Odpowiedz
  • Terminator(2017-09-04 21:08) Zgłoś naruszenie 61

    Gdzie motywacja do pracy???Gdzie normalna pensja min. 4000 PLN w Polsce???Dalej komunizm a nie kapitalizm w Polsce???Chory System!

    Odpowiedz
  • Ekonom(2017-09-04 21:21) Zgłoś naruszenie 41

    Placic nie plakac placic panowie placic i sie cieszyc. Koniec myslenia od zlecenia do zlecenia dzis najwiekszym sukcesem nie jest znalezienie dobrego pracownika tylko robienie wszystkiego by ten dobry pracownik zostal w firmie na lata nie na miesiac.

    Odpowiedz
  • fsdgfad(2017-09-05 00:48) Zgłoś naruszenie 20

    faktycznie - mają problemy kadrowe - może w kóńcu same zaczną szukac i zatrudniać a nie płacić za to obcym dodatkowym łańcuszkom dla których my nie chcemy robić....

    Odpowiedz