Bloomberg: Ostatnia propozycja Putina ws. Ukrainy to koń trojański

13 września 2017, 05:21
Źródło:Bloomberg
Punkt zapalny: Europa, Ukraina

Punkt zapalny: Europa, Ukrainaźródło: Forsal.pl

Nie, Władimir Putin nie stał się nagle człowiekiem, który pragnie pokoju. Jego ostatnia propozycja ws. Ukrainy (wprowadzenie sił ONZ do Donbasu) to realizacja rosyjskich interesów i właśnie tak powinien być postrzegany ten ruch – czytamy w opinii redakcyjnej agencji Bloomberg.

Reklama

Komentarze (23)

 • QQRYK(2017-09-14 13:47) Zgłoś naruszenie 217

  Na mapce brakuje strzałek ze strony Polski. Wypadałoby, żeby nasze historyczne ziemie wróciły do Macierzy przy okazji wojenki Rosyjsko-Banderowskiej.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Greg(2017-09-14 13:11) Zgłoś naruszenie 374

  Siegmar Gabriel to serdeczny przyjaciel Putina, orędownik interesów Rosji w UE, stąd jego entuzjam dla każdej propozycji wychodzących z Moskwy.

  Odpowiedz
 • no tak(2017-09-14 10:20) Zgłoś naruszenie 315

  Zachód już całkiem zidiociał !

  Odpowiedz
 • cvcb(2017-09-13 22:47) Zgłoś naruszenie 731

  Panie KN pana artykul jest w takim razie tez nielegalny jak bylo nielegalne referendum na Krymie. Ukraincy nie mieli i nie maja zadnego prawa do Krymu, Donbasu i taka jest prawda czy to sie panu KN podoba czy nie. A Lwow predzej czy pozniej wroci z powrotem do Polski. Banderowcy na razie maja swoje 5 min i o zgrozo z pomoca polskich politykow zreszta slepych

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Prawda(2017-09-13 22:29) Zgłoś naruszenie 329

  No i kolejny "Polak" z rosyjskich propagandowych kręgów.Stan umysłu to raczej Rosja której państwowość bierze poczatek w XIV wieku nazwywało to sie Ksiestwo Moskiewskie.Zas panstwowość Rusińska nazywana dziś ukraska swe poczatki ma IX wieku Ruś Kijowska jest tym państwem które niosło prawosławie i kulture na Wschód.Tymczasem na ziemiach rosyjskich grasowały niedzwidzie ,psy d---mi szczekały a moskwa była zapyziałym grodzikiem na peryferiach Rusi Kijowskiej.

  Odpowiedz
 • Prawda(2017-09-13 21:46) Zgłoś naruszenie 937

  Bob Rosjanie na tych ziemiach Rusińskich nie mieszkają od zawsze to były ziemie wolnych kozaków,Rusinów.Część z nich zjechała gdy rozwijał się przemysł Donbasu cześć osiedliła się na tych ziemiach Rusinów po wielkim głodzie jaki wywołał Stalin ,NKWD.Dzisiaj nawet nie można do końca mówić że te 8 mln mówiących po rosyjsku to Rosjanie raczej mieszanka ludnosci rusińskiej,polskiej,tatarskiej z rosyjską .Dzisiaj ta ludność jest przywiązana bardziej do kultury rosyjskiej i jezyka ale nie koniecznie i nie do końca czuja się Rosjanami.Na pewno wiem jedno Putin nie powinien łamiac traktat Budapesztański .Napadać na Ukraine okupować Ziemię Rusinów;Krym i Donbas,strzelać z Buków do cywilnych samolotów ,zbroić traktorzystów i mówić o Ukrainie po rtm wszystkim ze są bratnim narodem.

  Odpowiedz
 • fak(2017-09-13 16:19) Zgłoś naruszenie 2511

  Siły rozjemcze powinny zostać rozlokowane na granicy ukraińsko-ruskiej.

  Odpowiedz
 • Tiki(2017-09-13 14:32) Zgłoś naruszenie 8821

  Drodzy płatni Kremlinsi, tak się akurat składa, że Ukraina i Polska mają jednego śmiertelnego wroga. Nasze problemy z Ukraińcami rozwiążemy sami, bez waszej pomocy i napuszczania nas na siebie. Zabierajcie swoje czerwono - brunatne macki do siebie na Kreml. Dobrze wiecie, że jeśli nas nie poróżnicie to będziemy się bronić przed waszą wyzwoleńczą armią.

  Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
 • Prawda(2017-09-13 13:03) Zgłoś naruszenie 7413

  Bob siewco rosyjskiego nacjonalizmu.Rosjanie którzy chcą mieszkać w Rosji to niech tam się wyprowadzą,ponoć Rosja wymiera.Co za rozumowanie Putin nie zostawi???Idąc tym tokiem rozumowania to w USA mieszka 5 mln Rosjan i co Putin ich nie zostawi???Przecież ci Rosjanie co mieszkaja w Rosji chetnie by zostawili Putina i wyjechali z tego rosyjskiego miru ale nie moga paszporty ma zaledwie moze 10% obywateli Rosji a na dodatek propaganda w mediach TV pierze im mozgi że w Rosji jest wszystkonaj itd,itp.

  Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
 • Bob(2017-09-13 12:20) Zgłoś naruszenie 2468

  Ciekawe czy wy wszyscy myślicie że Putin miał zostawić 8mln Rosjan na Ukrainie na łaskę i nie łaskę ******* spod znaku swobody i prawego sektora nie każdy jest taką miękką fają jak pisobanderowcy. Ci nawet się boją kapliczki z cmentarza orląt umieścić na paszporcie podczas gdy "nasi kochani sąsiedzi" nazywają główną ulice a Kijowie na cześć mordercy mało tego w Tarnopolu podobno nawet na część dywizji SS i gdzie jest tłusty Waszcz czemu się nie oburza?

  Odpowiedz
 • SGH(2017-09-13 08:42) Zgłoś naruszenie 8316

  widać, że są jakieś przejawy zdrowego rozsądku w zachodnich mediach - tu Bloomberg. A wspieranie Niemiec i Francji Ukrainy jest tylko umowna tak umowna jak pseudo sankcje. To jest po prostu fikcja. Niemcy czy Francja dawno już by sprzedała Ukrainę Rosji za wdowi grosz byle tylko biznes dobrze klepać.... Ile trzeba wspominać że rewizja granic od Czeczenie, Gruzjie, Osetię, Krym, czy Donbas to tylko wstęp do rewizji całego układu powstałego po 1989 roku.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • paranoja(2017-09-13 07:17) Zgłoś naruszenie 6827

  Jak na razie największy nacjonalizm widziałem w Rosji i jej mieszkańcach. Ukraińcy też mają taką tendencję ale nie tak wielką jak Rosjanie.

  Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

Tylko na Forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Opinie

Najnowsze galerie>>

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze