Polacy pracują średnio 45 godz. tygodniowo. Im bogatsi, tym więcej

20 września 2017, 09:06 | Aktualizacja: 20.09.2017, 09:07
Źródło:PAP
Praca w biurowcu, Fot. pcruciatti / Shutterstock.com

Praca w biurowcu, Fot. pcruciatti / Shutterstock.comźródło: ShutterStock

Polacy pracują średnio 45 godzin tygodniowo; najwięcej czasu w pracy spędzają ci, którzy otrzymują wynagrodzenie ponad 3999 zł oraz osoby prowadzące własną działalność gospodarczą - wynika z badania Kantar Millward Brown dla Work Service.

Reklama

Komentarze (10)

  • pepe (2017-09-20 09:55) Zgłoś naruszenie 63

    Chyba logiczne, pewnie na tym forum nie - ale w rzeczywistości jak najbardziej, tylko jakos teza artykulu postawiona na glowie, pracuja wiecej wiec sa bogatsi..

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Jack(2017-09-20 11:33) Zgłoś naruszenie 41

    Nie liczy się długość pracy a jej wydajność. Z wydajną pracą mamy cały czas problem, ale na pewno za jakiś czas się to zmieni.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Marks(2017-09-20 13:31) Zgłoś naruszenie 41

    Lekarze chodzą z jednego dyżuru na drugi (aż do nędznej śmierci). Tak ogłupiają pieniądze i pracoholizm. Najwięcej pracujący zamieniają życie na kasę, a później chcą zamienić kasę na zdrowie...

    Odpowiedz
  • Tomek(2017-09-20 23:34) Zgłoś naruszenie 40

    I co z tego? Właśnie to najciężej pracująca klasa średnia płaci najwyższy podatek dochodowy. Czy ktoś wobec tego potrafi obronić słuszność progresji podatkowej? Dlaczego ten, kto pracuje mniej płaci 18%, a ciężko pracujący i ambitny płaci 32% swojej pensji brutto?

    Odpowiedz
  • uSa(2017-09-20 12:38) Zgłoś naruszenie 20

    "Najwiecej pracuja ci co wiecej zarabiaja - ha, ha. To tak jak by napisac ze za ciasne buty lunia ci ktorych bola stopy

    Odpowiedz
  • Terminator(2017-09-20 12:04) Zgłoś naruszenie 11

    Polacy pracują średnio 45 godz. tygodniowo.Zabawna ta propaganda!Niech napiszą prawdę: Brak nam naiwnych i szukamy do pracy ludzi za 2000 PLN brutto!

    Odpowiedz
  • Polak(2017-09-20 16:58) Zgłoś naruszenie 00

    Wiadomo, że bogaci ludzie kochają swoją pracę i dlatego pracują w każdej możliwej chwili.

    Odpowiedz