Elektryzująca inwestycja za 6 mld zł. Azjaci powiększą powstającą pod Wrocławiem fabrykę

12 października 2017, 09:36 | Aktualizacja: 12.10.2017, 12:40
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Fabryka LG Chem w Korei Południowej

Fabryka LG Chem w Korei Południowejźródło: Bloomberg
autor zdjęcia: SeongJoon Cho

Serce europejskiego przemysłu zaczyna bić nad Wisłą – uważa wicepremier Mateusz Morawiecki.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama

Komentarze (24)

  • jan88(2017-10-12 10:14) Zgłoś naruszenie 216

    A gdzie oficjalny komunikat o planowanych nakładach inwestycyjnych --- na razie to to jest nic

    Odpowiedz
  • Rybitwa(2017-10-12 10:17) Zgłoś naruszenie 2326

    Pieknie. Caly region w trojkacie Wroclaw-Drezno-Chocieburz czyli zachodni Dolny Slask, Saksonia wschodnia oraz Luzyce Dolne to bedxie centrum tych technologii. Brawo. Bo wspolpraca przygraniczna tez kwitnie. Tylko ze zlodziejami samochodow musicie powalczyc bo Niemcy sa wsciekli i psuje to atmosfere!

    Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz
  • Rene (2017-10-12 10:25) Zgłoś naruszenie 538

    No i git. Będą dowozic Polaków i Ukraińców jak Amazon. Bo bezrobocie tam 3%.

    Odpowiedz
  • Realista(2017-10-12 10:41) Zgłoś naruszenie 221

    Dywersyfikacja, w razie jakby Niemcom potknęła się noga.

    Odpowiedz
  • sceptyk(2017-10-12 11:08) Zgłoś naruszenie 859

    Swietnie! Polska staje sie montownia juz nie tylko dla Europy, ale tez dla Azji! Nastepnym krokiem w rozwoju gospodarczym polski bedzie outsourcowanie montowni z Afryki do Polski!!! ************************************

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Turban(2017-10-12 13:10) Zgłoś naruszenie 1020

    Mial byc POLSKI PRZEMYSŁ a bedzie OBCY.

    Odpowiedz
  • innowator z PiS(2017-10-12 14:28) Zgłoś naruszenie 520

    A u nas koncern motoryzacyjny z Konga stawia fabrykę pompek do aut elektrycznych. Bez pompki nawet auto z baterią daleko nie zajedzie.

    Odpowiedz
  • kkk(2017-10-12 14:57) Zgłoś naruszenie 393

    Dajcie cos na ścianę wschodnia. Za montownie ludzie będą całować po rekach.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Polak(2017-10-12 15:39) Zgłoś naruszenie 815

    To jak to? Kapitał jednak nie ma narodowości a Balcerowicz jednak się nie myli? Panie Morawiecki wyczuwam tutaj hipokryzję.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Nauczyciel angielskiego(2017-10-12 16:33) Zgłoś naruszenie 263

    Urodzeni malkontenci Wy tak zawsze jeczycie z niezadowolenia?Wasze kobiety pewnie Was niezle po rogach daja hahaha😂😂😂😂

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • zeflik(2017-10-12 16:33) Zgłoś naruszenie 116

    Korposocjalizm w natarciu. Zamiast sekretarzy mamy prezesów. Kolejny obóz pracy z ulgami podatkowymi. Drobnica na drzewo.

    Odpowiedz
  • ert@ert-blog.pl(2017-10-12 17:58) Zgłoś naruszenie 97

    A Polska jaki ma procentowy udział w tej fabryce? w Chinach Chińczycy mieliby nie mniej niż 50 % + jedna akcja...

    Odpowiedz