Czy UE grozi dominacja muzułmanów? Oto 3 możliwe scenariusze

7 grudnia 2017, 06:45
Źródło:Inne
uchodźcy, migracja

Uchodźcy na stacji kolejowej na Węgrzechźródło: ShutterStock

Muzułmanie stanowili w 2016 roku 4,9 proc. europejskiej populacji. Czy Stary Kontynent zostanie zdominowany przez osoby tego wyznania? Na to pytanie starało się odpowiedzieć w swoim raporcie amerykańskie Pew Research Center.

Reklama

Komentarze (49)

  • bimbo(2017-12-07 07:08) Zgłoś naruszenie 16515

    Nowy, wspaniały, wymarzony świat postępowej Europy zbliża się dużymi krokami. A my ciemnogrodzianie z Polski popatrzymy na to ubogacenie zza płotu na Odrze.

    Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz
  • Marian(2017-12-07 17:45) Zgłoś naruszenie 1354

    O to chodzi, aby było jak w Jugosławii, niby było jedno państwo a wystarczyła prowokacja aby rozpalić konflikt. Teraz trzeba pomyśleć komu na tym zależy i kto korzysta z takiej sytuacji i mamy odpowiedź kto kieruje pacynkami u steru.

    Odpowiedz
  • eeeebe(2017-12-07 09:11) Zgłoś naruszenie 1055

    Nawet jeżeli Europejczycy pozostaną przez jakiś czas większością to w Europie powstaną konflikty wewnętrzne jak w Libanie nad którym ciągle wisi ryzyko kolejnej wojny domowej.

    Odpowiedz
  • Der (2017-12-07 07:27) Zgłoś naruszenie 10016

    Tak czy inaczej Europa Zachodnia i Północna będzie w znacznej części muzułmańska. Model rozwoju typu hedonizm i życie materialne zabrał siły dawnej Europie.

    Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz
  • Marcin(2017-12-07 15:45) Zgłoś naruszenie 994

    Te dane maja za zadanie uspic czujnosc. Rzeczywistosc bedzie o wiele gorsza niz te "scenariusze".

    Odpowiedz
  • Jon(2017-12-07 09:38) Zgłoś naruszenie 9410

    Próznie,wręcz dziure po likiwidacji chrześcijaństwa uczynioną przez lewactwo,wypełni islam.Tak to działa od..zawsze.Zycie nie zna prózni.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • arek(2017-12-07 12:18) Zgłoś naruszenie 8818

    Wojsko wojsko wojsko wojsko znów szwedzi i niemcy nam zagrożą... mur na odrze i jeszcze raz wojsko !!! Trzeba bronic sie przed tym . Franxja to tykająca bomba a co bedzie za 10 lat .. Szwecja tak samo . Panstwa ********* przez socjale i zaczna sie wojny domowe a tedy my musimy byc gotowi. Może to byc smieszne ale za jakies 15lat to bedziemy uchodzccami nazywali białych niemców i francuzów ;D

    Odpowiedz
  • Emigrant_uk(2017-12-07 09:53) Zgłoś naruszenie 856

    Nie wiem jak w unii ale w uk aktualnie następuje zmiana rasy z białej na brązową lub czarną. Na mej ulicy mieszkają cztery białe Angielki i wszystkie maja brązowe dzieci. Największe gwiazdy brytyjskiego sportu wszystko czarni. Anthony Joszua, Lewis Hamilton, Mo Farah itd. Wszystkie gwiazdy młodzieżówki Angielskjej to tez czarni, np. Rashford, Dale Ali itd.. Ja widzę bardzo mało białych dzieci a jak już to są to dzieci imigrantów np. Z Polski czy Rumunii. To nie są Anglicy i nigdy nie będą. Angielska rada zmienia kolor.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Adrian(2017-12-07 11:04) Zgłoś naruszenie 845

    Problem jest taki, że liczba muzułmanów w Europie już dzisiaj jest zaniżona, bo nie wszyscy są ujęci w oficjalnych statystykach.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Terminator(2017-12-07 11:07) Zgłoś naruszenie 799

    Na fotku: IS w drodze po socjal!

    Odpowiedz
  • Txz(2017-12-07 09:33) Zgłoś naruszenie 786

    Zamuzułmanić Niemcy na maxa ! Będą bali się wychodzić z domu i do pracy. Tym samym tzw. kwestia niemiecka zostaniesz ostatecznie rozwiązana

    Odpowiedz
  • Donald Tusk(2017-12-07 08:52) Zgłoś naruszenie 76124

    Chcialem wprowadzic was Polaków do europy. Do tej prawdziwej multikulturowej - zachodniej. Gdzie ludzie cieszą się swoją różnorodnością, gdzie leczą lekarze z syrii, a domy projektuja inzynierowie z maroka. Ale nie Polacy kolejny raz w swojej historii okazali się malostkowymi faszystami, ludzmi przepelnionymi strachem wobec obcych i ksenofobią. Spadkobiercami nazistów. Dziadek ostrzegał mnie przed wami cebulakami. Z przykrością stwierdzam ze mial racje. Tacy z was niby chrzewcijanie a nie przyjeliscie matek z dziecmi w potrzebie. Angela, sankcjen fovert!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • InF(2017-12-07 08:02) Zgłoś naruszenie 745

    przerażające

    Odpowiedz
  • tygrys_myszowaty(2017-12-07 08:51) Zgłoś naruszenie 7339

    A w scenariuszu w którym Europa mówi >>dość<< i daje muslimom wybór: albo wsiadają do samolotu albo przenoszą się do raju, to ile tych procent będzie? Taki manewr został już przećwiczony (w XVI w. w Hiszpanii) i przez ponad 400 lat był spokój.

    Odpowiedz
  • jan88(2017-12-07 07:28) Zgłoś naruszenie 6624

    Kiedyś przed 1948 rokiem w skład Indii Brytyjskich wchodziły następujące krainy: Indie (państwo obecnie istniejące) + Pakistan + Pakistan Wschodni tj. Bangladesz (zmienili nazwę w latach 60 ub. wieku). Gdyby tym kryterium się kierować to z Półwyspu Indyjskiego do Europy trafiło 1 milion ludzi ---- za pięć lat będzie z tego miliona 2,5 + jeszcze napływowcy---- muzułmanie w cale nie są największym zagrożeniem --- nim są Afrykanie (premia --- jak to forsal określił publikując z obserwatora {portal finansowany przez NBP } tekst i Hindusi. Żeby się nie ograniczać muzułmanie którzy będą stanowić 15% ludności do tego dochodzi 20 % z Afryki + 20 % z Hindusów = do 2050 roku w dzisiejszym składzie EU będzie więcej ludzi z poza kontynentu niż rdzennych mieszkańców tj. 55% populacji. Tak oto dochodzi do wymiany społeczeństw ----- a mówimy o 30 latach

    Odpowiedz
  • Marta 21 - glosowałam na PO(2017-12-07 10:10) Zgłoś naruszenie 59404

    A wystarczyło przyjąć tylko kilkadziesiat tysiecy ludzi uciekających przed wojną z Syrii i dać im po tysiąc euro miesiecznie, zeby mogli się tu jakos urzadzic i sprowadzić swoje rodziny. Naprawde czy to tak wiele dla takiego duzego i bogatego kraju jakim jest Polska? czemu polacy nie chcą podzielić się tym co sami otrzymują za darmo od UE ? Czemu muszę się wstydzic przed znajomymi z erasmusa za rasistów z Radia ****** i ich seanse nienawisci jak ten z 11 Listopada?

    Pokaż odpowiedzi (6)Odpowiedz
  • ???(2017-12-07 07:43) Zgłoś naruszenie 559

    Kalifat

    Odpowiedz
  • Piotr(2017-12-07 13:08) Zgłoś naruszenie 2810

    Prawie identyczna korelacja jak podatki do PKB z poprzedniego artykułu, przypadek :D ?

    Odpowiedz
  • kie?(2017-12-07 10:58) Zgłoś naruszenie 128

    W Płd-Zach. Europie? W Belgii, w Wielkiej Brytanii? To to Europa poludniowa? A ja myslalem ze to zachodnia.

    Odpowiedz
  • Berni(2017-12-07 11:18) Zgłoś naruszenie 1066

    A zobaczcie jak USA są multikulturowe jest tam wszystko i latynosi i afroamerykanie i azjaci i indianie i polinezyjczycy.Co prawda muzłumanie stanowią tylko 1 % społeczeństwa ale są też hinduiści i buddyści wśród azjatów.Ważne że jest kolorowo.I to bardziej niż w Europie.Jeszcze kilka lat i żaden Trump wyborów nie wygra bo azjaci, latynosi czy afroamerykanie nie głosują na takich.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz