„PiS uwielbia żyć na koszt podatnika”. Trwa medialna nagonka na rząd [OPINIA]

8 kwietnia 2018, 15:00
Źródło:MAGAZYN DGP
Beata Szydło, liderka Prawa i Sprawieliwości (PiS), 25.10.2015

Beata Szydło, liderka Prawa i Sprawieliwości (PiS), 25.10.2015źródło: Bloomberg
autor zdjęcia: Piotr Malecki

SuperExpress” – gdyby ktoś z państwa nie wiedział – to tabloid znacznie życzliwszy Prawu i Sprawiedliwości niż „Fakt”. Choć czasami dawał prztyczka w nos rządom (szczególnie ministrom zdrowia, tym wiecznym chłopcom do bicia wolnej Polski), to jednak z większym animuszem zawsze dokładał elitom, z którymi PiS akurat wojował.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
KioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowa

Reklama

Komentarze (27)

  • Karol(2018-04-08 18:03) Zgłoś naruszenie 15352

    PIS zwiekszyl roczne wydatki budzetu o 40 mrd. PLN na cele konsumpcyjne, kupujac sobie za to poparcie. Za PO/PSL powstala siec autostrad, wszadzie oczyszczalnie sciekow, stadiony, teraz powstaja pomniki Kaczynskiego.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Newsroom(2018-04-08 17:32) Zgłoś naruszenie 62234

    PiS zablokował rozkradanie Polski przez osiem lat, oddał nagrody do Caritasu, ktore pomogą biednym,oraz obniżył pensje politykom o 20 %. Same pożyteczne rzeczy - trzy w jednym za jednym zamachem ! Zapomniałem dodać czwartą pożyteczną rzecz jaką czyni PiS, a mianowicie wykańcza post sowiecką III RP ! Czy można zrobić więej pożytku,za jednym zamachem ??

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • Zaciekawiony(2018-04-08 16:31) Zgłoś naruszenie 57146

    Jak się ma 1.5 miliona nagród za uczciwą pracę do rozkradania przez 8 lat Polski na setki miliardów?

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • JJ(2018-04-08 17:19) Zgłoś naruszenie 40129

    PIS oddal swoje nagrody i obnizyl pensje parlamentarzystom - niech teraz PO odda miliony zlotych, ktore przyznalo sobie, jako nagrody. Czekamy.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • ?(2018-04-08 19:05) Zgłoś naruszenie 3136

    1,5 miliona????U Sowy poszło więcej.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Nk(2018-04-08 21:32) Zgłoś naruszenie 2654

    Medialna nagonka na PiS zawsze trwała,bo PiS jest zagrozeniem dla szubrawców i cwaniaków.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • sid(2018-04-08 23:48) Zgłoś naruszenie 217

    ci co mieli nie kraść jak ci co przedtem teraz tez kradną

    Odpowiedz
  • korwin(2018-04-09 00:18) Zgłoś naruszenie 1416

    won z PIS

    Odpowiedz
  • Bosfor(2018-04-09 00:27) Zgłoś naruszenie 1120

    Forsal przestal byc biznesowy.. Jest juz tylko polityczny...

    Odpowiedz
  • Terminator(2018-04-08 21:27) Zgłoś naruszenie 32

    A jaki polityk nie???🤣😂

    Odpowiedz
  • Tiki(2018-04-11 18:11) Zgłoś naruszenie 30

    Stabilny schemat - Wróbelek ćwierka, agencja pracuje :-) Po raz kolejny wyraźnie widać po rozkładzie łapek za/przeciw że agencji multimedialnej organizującej na zlecenie PO wpisy i wsparcie pod artykułem starczyło pary tylko na pierwsze cztery posty. Łapki można kupić, tylko po co oszukiwać innych oraz siebie? Drodzy kombinatorzy pamiętajcie, że prawdziwe "łapki podliczymy po wyborach :-) Pewnie na Węgrzech tak samo się męczyli ...

    Odpowiedz
  • Midas(2018-04-20 19:35) Zgłoś naruszenie 00

    "Dojna zmiana" doi w najlepsze obywateli Polski przekupując ich za ich własne ciężko zarobione pieniądze zabrane w postaci wszelkiego rodzaju danin podatkowych. I to jest majstersztyk łajdactwa.

    Odpowiedz