Będzie due diligence lotniska w Modlinie. PPL podjęły decyzję

19 kwietnia 2018, 12:55 | Aktualizacja: 19.04.2018, 15:45
Źródło:PAP
Lotnisko Warszawa/Modlin (1), źródło: Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa-Modlin Sp. z o.o.

Lotnisko Warszawa/Modlin (1), źródło: Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa-Modlin Sp. z o.o.źródło: Materiały Prasowe

Zostanie przeprowadzony due diligence lotniska w Modlinie - poinformował prezes Przedsiębiorstwa Państwowego "Port Lotnicze" Mariusz Szpikowski.

Reklama

Komentarze (10)

  • Robol(2018-04-19 18:53) Zgłoś naruszenie 313

    A może przeprowadzić due intelligence dla portu Radom? Trzeba się dowiedzieć czy lotnisko na siebie zarabia i czy nie łatwiej je poprostu zlikwidować?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • gość(2018-04-19 19:15) Zgłoś naruszenie 153

    Trzeba przeprowadzić due intelligence polityków. Nawet nie bedą wiedzieć o co to jest.

    Odpowiedz
  • obiektywny(2018-04-20 06:59) Zgłoś naruszenie 101

    Zgaduje: Modlin be, Radom cacy?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Gość(2018-04-20 07:09) Zgłoś naruszenie 80

    Modlin jest bardzo wygodny dla mieszkańców stolicy i okolic. Można to jeszcze poprawić, budując stację przy lotnisku a także zmodernizować infrastrukturę drogową z Warszawy. Radom nie osiągnie takich wyników ,ale może być rentowny, musi swoje oferty inaczej kierować a także wchodzić w cargo.

    Odpowiedz
  • obserwator(2018-04-19 22:28) Zgłoś naruszenie 47

    PSLowsk klika ze Struzikiem to jakaś amatorska ekipa, która powinna się zając sadzeniem buraków a nie zarządzaniem lotniskiem

    Odpowiedz
  • to sprawa polityczna(2018-04-20 17:42) Zgłoś naruszenie 30

    Due intelligence dla Radomia jest niecelowe bo przynosi straty i nikt nie chce go uzywac, niemniej licza sie radomskie glosy na PIS

    Odpowiedz
  • Pilot 737(2018-04-22 11:24) Zgłoś naruszenie 10

    Wystarczy żeby Modlin zrealizował to co założył na początku (drugi pas, cargo, rozbudowa terminala, kolej pod terminalem itd) i mamy niskim kosztem CPK lepszy niż wiele innych na świecie.Ale przede wszystkim przepędzić szkodnika PPL!!

    Odpowiedz
  • akak(2018-04-20 08:45) Zgłoś naruszenie 03

    Lotnisko wybudować i uruchomić w Radmoiu - Piastów a nie Radom Sadków !!!!!!!!!!!!! , które jest praktycznie w mieście i tak zostanie na noc zamknięte .... wybetonować pas - przenieść Halę z Sadkowa do Piastowa i mamy lotnisko 8 km bliżej Warszawy tuż przy dwupasmowej S7 ... myśleć trzeba

    Odpowiedz