"Gazeta Polska": "Największa grabież w historii polskiej wsi". Zamieszani politycy PO i PSL

16 maja 2018, 09:24
Źródło:PAP
Pole

Poleźródło: ShutterStock

To była największa grabież pieniędzy w historii polskiej wsi. 63 zawiadomienia dotyczące 115 spraw, w których wszczęto już 77 postępowań - to obecny stan śledztwa dotyczącego wyłudzenia dotacji unijnych przez grupy producenckie działające w branży rolnej. Kwota nieprawidłowości może sięgać 3 mld zł, a kłopoty mają kolejni politycy PSL i PO, którzy tolerowali i ochraniali gigantyczną grabież – pisze tygodnik „Gazeta Polska”.

Reklama

Komentarze (20)

  • marta(2018-05-16 22:32) Zgłoś naruszenie 103

    tamci kradli...... ale pisowcy to są dopiero mistrzowie ....... Skoki, Rydzyk, wszyskte synekturki paryjne itd.......

    Odpowiedz
  • Gdynia(2018-05-16 20:36) Zgłoś naruszenie 30

    Mnie to nie dziwi.To była Koalicja Wyjątkowych Szubrawców.

    Odpowiedz
  • Waclaw ADAMSKI(2018-05-16 20:34) Zgłoś naruszenie 340

    Liczymy na MADROSC NARODU. ALE PRZESTALISMY LICZYC NA MADROSC PARLAMENTARZYSTOW I FACHOWOSC RZADZACYCH bez wzgledu na kolor skory--obcje. USWIADOMILISMY sobie ,ze ZYJEMY W TEATRZE ABSURDU. Na scenie aktorzy (rzad ,parlament,media,politycy) a pod scena na stojaco ,bo nie ma miejsc zasluchani sluchacze ,czyli my barany.Oczarowani krasomowczym wodolejstwem i zadymami dla odwrocenia uwagi od spraw zasadniczych :gospodarki,biedy Polakow, popadania w ZALEZNOSC od innych,ROZSPRZEDAWANIA NASZYCH DOBR NARODOWYCH,BOGACTW NATURALNYCH,GEOLOGICZNYCH,ZIEMI --mozna by wyliczac w nieskonczonosc. A my klaszczemy i zachwycamy sie ,jak pieknie graja --OCH JAKA PIEKNA TRAGEDIA. NALEZA IM SIE nagrody "ZA CIEZKA PRACE"" TAKICH LUDZI WYBIERAMY od wielu lat i takim ludziom pozwalamy sie manipulowac. OBUDZ SIE POLSKO!!! OBUDZ SIE NARODZIE!!! ---Dzwony bija na trwoge!!! Waclaw ADAMSKI

    Odpowiedz
  • sami swoi (2018-05-16 18:07) Zgłoś naruszenie 161

    Ja na to PSL to patrzeć nie mogę, wódka, kiełbasa, sikawki, motopompy, strażacy ochotnicy, wiece, dożynki a wszystko po to by elita wybrana przez mieszkańców wsi mogła żyć dostatnio, zarządzać gminami i starostwami i zapewnić byt sobie i swoim PSlowskim pociechom.

    Odpowiedz
  • lgf(2018-05-16 16:54) Zgłoś naruszenie 40

    Pracowałem kiedyś w firmie której właścicielem była zagraniczna firma która powstała poprzez zrzeszenie się rolników jako grupa producencka. Każdy osobno konkurując z innymi musiałby obniżać cenę, a jako grupa mieli więcej towaru, rzez to lepsze ceny, wiele swoich działań zamiast dublować robili oszczędnie, przez dziesiątki lat tak zarobili że zaczęli ekspansję zagraniczną. Nasi rolnicy też powinni się zrzeszać, jednym się uda a innym nic się nie uda, pomysł jest dobry, tylko wykonanie powinno być uczciwe.

    Odpowiedz
  • ......(2018-05-16 14:41) Zgłoś naruszenie 165

    Post komuszą III RP, trzeba ostatecznie zaorać, bo inaczej nigdy nie będzie porządku w Polsce. Czas rozliczyć dzisiejszą opozycję i dać im to na co zasłuzyli.

    Odpowiedz
  • Poinformowany(2018-05-16 14:21) Zgłoś naruszenie 1000

    Powiem tak, wiele osób wiedziało co się tam dzieje. Jedna wielka karuzela dotacyjna... nareszcie. A już myślałem, że CBA po analizie stwierdzi, że sprawa była tak powszechna, że będzie to trzeba zamieść pod dywan. Mam nadzieję, że pozamiatają to całe szemrane towarzystwo wzajemnej adoracji. A to tylko pokazuje, że darmowy pieniądz- dotacje obnaża w ludziach najgorsze zachowania, przykre to.

    Odpowiedz
  • Jurek M(2018-05-16 13:57) Zgłoś naruszenie 1030

    To jest obraz, naszego kraju po "Okrągłym Stole" ! Bardzo smutno, to wyglada !

    Odpowiedz
  • Naszych nie ruszamy(2018-05-16 13:25) Zgłoś naruszenie 8367

    a moze by tak przeswietlic uczelnie meza Szydlo??? Ja tam nic nie wiem ale cwierkaja...

    Odpowiedz
  • prawy(2018-05-16 11:31) Zgłoś naruszenie 11096

    Dobrze że jest demokracja jedni złodzieje demaskują bezeceństwa drugich.Dziś Pieniądze i Stołki (PiS) robi dokladnie to samo opanowali nie tylko koryta i stołki ale końskie żłoby zniswzczyli stadniny i hodowle konia arabskiego w Polsce dopatrywali się korupcji w stadninach a sami robia dziadostwo.mam nadzieje ze nastepcy PiS-u zrobia to samo ze złodziejami i przekreciazami dobrej zmiany bo przecież im się te pieniadze należą jak wydzierała się premier Beata Szydło a pojdzie do wora jak z niego wyszła wg.jej słów "Szydło wyszło z wora"

    Odpowiedz
  • Tom(2018-05-16 11:16) Zgłoś naruszenie 1664

    "Wybierali przyszłość" "by żyło się lepiej". Potem szybko tworzyli "Porozumienia bez barier". Kolesiostwo w rządzie, samorządzie, agencjach, mediach, biznesie . "Elita" III P-ar stworzyła w centrum Europy postsowieckie państwo teoretyczne na wzór PRL. Teraz tej zgrai nawet Targowica nie ocali przed programem Cela + Nareszcie :-)

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Newsroom(2018-05-16 10:41) Zgłoś naruszenie 11817

    Robi się coraz ciekawiej. Czy opozycja przetrwa do wyborów,czy skończą, prawie wszyscy zza kratami ?

    Odpowiedz
  • YoE(2018-05-16 10:29) Zgłoś naruszenie 1073

    Aby się żyło lepiej ! Wszystkim ?

    Odpowiedz
  • pp(2018-05-16 10:12) Zgłoś naruszenie 123148

    Osobiście nie widzę różnicy pomiędzy PO / PSL, PiS. Ta sama szarańcza.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Litości(2018-05-16 09:58) Zgłoś naruszenie 1168

    CBA powinno zwiększyć dziesięciokrotnie swoje struktury, taki tu dramat.Czy w tym kraju są sami złodzieje? co partia to kradną tu na potęgę.

    Odpowiedz
  • dds(2018-05-16 09:55) Zgłoś naruszenie 14913

    wszedzie gdzie po psl to tylko same przekrety to byla szarancza pasozyt ktory wyciskal to spolecznestwo

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz