Cyfrowy Polsat

Analitycy Erste Group podtrzymali rekomendację "akumuluj" dla Cyfrowego Polsatu (CYFRPLSAT) i obniżyli dwunastomiesięczną cenę docelową dla jednej akcji do 16,0 zł wobec 16,6 zł poprzednio, wynika z raportu datowanego na 23 listopada. W rekomendacji przyjęto kurs na poziomie 14,20 zł za akcję.

Agora

Analitycy Erste Group podnieśli rekomendację dla grupy medialnej Agora do "kupuj" z "trzymaj" i dwunastomiesięczną cenę docelową dla jednej akcji do 24,0 zł z 15,5 zł poprzednio, wynika z raportu datowanego na 23 listopada. W rekomendacji przyjęto kurs na poziomie 19,97 zł za akcję.

Grupa medialna Agora uruchomiła platformę e-commerce sklepy.gazeta.pl. Projekt został przygotowany we współpracy z Polskapresse. Celem współpracy z Polskapresse jest zwiększenie zasięgu ofert e-commerce obu wydawców.

TVN

Analitycy Erste Group podnieśli rekomendację dla grupy medialnej TVN do "kupuj" z "trzymaj" i dwunastomiesięczną cenę docelową dla jednej akcji do 16,0 zł z 14,5 zł poprzednio, wynika z raportu datowanego na 23 listopada. W rekomendacji przyjęto kurs na poziomie 12,50 zł za akcję.

Police

Analitycy Millennium Domu Maklerskiego obniżyli wycenę dla akcji spółki Zakłady Chemiczne Police do 5,1 zł z 5,6 zł wcześniej i jednocześnie podtrzymali rekomendację dla spółki na poziomie "redukuj", wynika z raportu z 16 listopada, odtajnionego we wtorek. W dniu wydania rekomendacji za jedną akcję Polic płacono 6,0 zł.

Kulczyk Oil Ventures

Spółka Kulczyk Oil Ventures (KOV), kanadyjska spółka, działająca w branży poszukiwania oraz wydobycia ropy naftowej i gazu, która planuje przeprowadzić pierwszą ofertę publiczną (IPO) na Giełdzie Papierów Wartościowych w pierwszym kwartale 2010 roku, złożyła wniosek o zatwierdzenia prospektu w Komisji Nadzoru Finansowego (KNF). >>>>

Kredyt Bank

Analitycy Millennium Domu Maklerskiego w raporcie z 17 listopada wydał rekomendację "neutralnie" dla Kredyt Banku i ustalił cenę docelową akcji banku na 12,2 zł, wynika z raportu odtajnionego we wtorek. W dniu wydania rekomendacji za jedną akcję Kredyt Banku inwestorzy płacili 11,80 zł.

Farmacol

Analitycy Erste Group w raporcie z 23 listopada obniżyli rekomendację dla Farmacolu z "akumuluj" do "sprzedaj" i obniżyli cenę docelową akcji spółki do 35,0 zł z 45,0 zł wcześniej, wynika z raportu odtajnionego we wtorek. W dniu wydania raportu za jedną akcję Farmacolu inwestorzy płacili 42,03 zł.