KLIKNIJ I WEŹ UDZIAŁ W BADANIU

Takie i inne pytania stawiają dziś sobie nie tylko Dyrektorzy Finansowi i Główni Księgowi ale również menedżerowie zarządzający organizacją. U podstaw tych pytań leży konieczność usprawniania organizacji ale także naturalna potrzeba obniżania kosztów. Dzieje się tak niezależnie od koniunktury na rynku.

Nierzadko też finansiści i księgowi pytają nas: „czy istnieją standardy podpowiadające, jak najlepiej opisywać i akceptować faktury?” lub „jak robią to inni i od kogo można się uczyć?”. Dziś wychodzimy naprzeciw tym i wielu innym pytaniom. 

Z wielką przyjemnością, w imieniu Partnerów i Patronów Medialnych Badania oraz własnym, zapraszam Państwa do wzięcia udziału w „PIERWSZYM OGÓLNOPOLSKIM BADANIU FINANSÓW I KSIĘGOWOŚCI - ZARZĄDZANIE FAKTURAMI KOSZTOWYMI

Poświęcenie kilku minut, na podzielenie się przez Państwa doświadczeniem, pozwoli po raz pierwszy w Polsce rozpoznać panujące trendy i zdefiniować standardy w zakresie zarządzania fakturami kosztowymi. Każdy uczestnik badania otrzyma od organizatorów PEŁNĄ WERSJĘ unikalnego raportu. Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w badaniu.

KLIKNIJ I WEŹ UDZIAŁ W BADANIU

Autor: Aleksander Sala, prezes zarządu Kolibro sp. z o.o.