"Rozmawiamy o szczegółach złożonych ofert" - powiedział ISB Dąbski. Dodał, że w tej chwili negocjacje są prowadzone z pięcioma potencjalnymi inwestorami, w tym w dwóch przypadkach dotyczą one współpracy. "Zainteresowanie TV Puls jest bardzo duże. Sprawa wejścia na giełdę jest nadal otwartą alternatywą" - podkreślił Dąbski.

>>> Polecamy: TV Puls zrezygnowało z rozmów z Point Group

Równocześnie nie chciał potwierdzić ani zaprzeczyć, że prowadził negocjacje z TVN. "Nie komentuję takich doniesień. Nawet jeśli byłyby prawdą, to w rozmowach ze wszystkimi zainteresowanymi podmiotami obie strony obowiązuje umowa o zachowaniu poufności" -powiedział Dąbski. Wcześniej, agencja Reuters - powołując się na rzecznika - podała, że grupa TVN prowadziła z TV Puls negocjacje, ale się z nich wycofała. Dąbski jest głównym udziałowcem TV Puls i posiada 75% jej udziałów. Pozostałe akcje należą do zakonu Franciszkanów.

Prezes potwierdził też, że stacja ma "zielone światło" od regulatorów, aby umieścić dodatkowy kanał tematyczny TV Puls na drugim multipleksie (przeznaczony dla dzieci). "Dodatkowy kanał TV Puls na drugim multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej znacznie wzmacnia potencjał rozwoju stacji" - powiedział Dąbski.

W rocznym podsumowaniu TV Puls podał, że według AGB Nielsen stacja uzyskała 72% wzrostu wyników oglądalności dla czwartego kwartału 2009 w porównaniu do analogicznego kwartału w 2008 r. (średnia w IV kw. 2009 r. wyniosła 1,45% w porównaniu do 0,84% rok wcześniej).