W przypadku zapłaty za odprawę na lotnisku w momencie rezerwacji biletu za pomocą strony internetowej jej koszt będzie wynosił 23 zł (5 euro), w przypadku dokonania płatności na lotnisku w dniu lotu 46 zł (10 euro).

>>> Czytaj też: Wizz Air stracił ukraińskiego dostawcę paliwa

Darmowa odprawa przez internet jest już dostępna na wszystkich lotniskach w Polsce, z których Wizz Air oferuje loty. To Katowice, Warszawa, Gdańsk, Poznań oraz Wrocław. Obejmie to również Łódź, gdy ruszą loty z tego lotniska. Internetowej odprawy można dokonać od siedmiu dni do trzech godzin przed planowaną godziną odlotu. Bliższe informacje znajdują się na stronie internetowej przewoźnika.

>>> Czytaj też: LOT będzie miał niedługo poważnego konkurenta

Wizz Air należy do wiodących linii lotniczych w Polsce. Z jej usług na polskich trasach skorzystało w ubiegłym roku 3,6 mln pasażerów. Ogółem przewoźnik przewiózł w Europie 7,8 mln pasażerów, o jedną trzecią więcej niż rok wcześniej. Linia ma obecnie 27 samolotów airbus A320, z czego 11 w polskich bazach.

>>> Czytaj też: Wizz Air kontynuuje ekspansję w Warszawie

W marcu 2010 r. przewoźnik uruchomi bazę operacyjną we Wrocławiu; będzie to piąta baza Wizz Air w Polsce. Flota samolotów powiększy się o trzy nowe maszyny, które będą obsługiwać loty z Katowic, Warszawy i Wrocławia. Przewoźnik uruchomi 22 nowe trasy oraz rozpocznie operacje z Łodzi.

Wizz Air zakłada, że w 2010 r. przewiezie 4,7 mln osób na trasach z i do Polski, o 30 proc. więcej niż w ubiegłym roku.