Od kilku tygodni klienci zainteresowani wynajmem samochodów mają możliwość skorzystania z wyjątkowej oferty wypożyczenia PEUGEOT 207. Specjalną ofertę na limitowaną serię tego modelu przygotowała firma PEUGEOT Polska wraz z sieciową wypożyczalnią samochodów Express. 

PEUGEOT 207 za 70 zł brutto dziennie z jednorazową opłatą przygotowawczą w kwocie 50 zł lub przy wynajmie na pół roku za 1299 zł netto miesięcznie – to najbardziej elastyczna oferta wynajmu dla firm na rynku – wyjaśnia Hubert Laszczyk, Prezes Zarządu w firmie Express. 

Pilotażowy projekt objął 20 szt. samochodów tej klasy. Już w pierwszych dniach ogłoszenia oferty, wszystkie pojazdy zostały wypożyczone na pierwszy miesiąc. Obecnie z wynajmu samochodów PEUGEOT 207 korzysta już kilka firm, które zdecydowały się na wypożyczenie aut w wariancie wynajmu średnioterminowego na kilka najbliższych miesięcy. Jest to doskonały start i jednocześnie zapowiedź efektywnej współpracy pomiędzy PEUGEOT Polska i spółką Express – dodaje Hubert Laszczyk. 

Oferta wynajmu PEUGEOT 207 łączy wszystkie cechy wynajmu długoterminowego przy zachowaniu elastyczności wypożyczalni krótkoterminowej, co stanowi o jej doskonałym potencjale. Wypożyczalnia Express od wielu lat koncentruje się na rozpowszechnianiu w Polsce usługi wynajmu między innymi poprzez wypracowywanie atrakcyjnych dla klientów ofert.

W minionym 2009 roku spółka Express obsłużyła 19.803 transakcje wynajmu krótko i średnioterminowego, zwiększając wolumen sprzedaży o 26% w porównaniu do roku poprzedniego.