Ten niezwykły dzień, trafiający się raz do roku, jest świetną okazją, by wybrać się na większe zakupy (mój płaszcz ma już więcej dziur niż polskie drogi!), aby ktoś nas w czymś wyręczył (umiem zmienić koło, ale przecież od czego są faceci?), czy sprawić sobie nowe kosmetyki (choć on i tak nie zauważy różnicy i odpowie bezpiecznie „oczywiście, ładnie pachniesz”). Wiedzą o tym Deutsche Bank, BZ WBK i mBank. Przygotowały specjalną ofertę dla pań – i nie tylko. Przyjrzyjmy się im bliżej.
Peleton niezwykłych ofert otwiera Deutsche Bank. Jego promocja „Odchodzę… na zakupy z dbNET” polega na tym, że jeśli kobieta otworzy konto w dniach 8-12 marca, otrzyma zniżki w sklepach Stefanel i WyjatkowyPrezent.pl (10%) oraz kolekcji Yvone Christa w Kate&Kate (20%). Ważność kuponów – aż do 10 kwietnia! Drogie panie – na zakupy, gotowe, start…

Otwórz teraz darmowe i najczęściej nagradzane konto w Internecie!

Bank Zachodni WBK – nic dziwnego, w końcu to bank, który otworzył pierwsze konto przeznaczone specjalnie dla kobiet – zaprasza na Dzień Kobiet na Obcasach. W trakcie imprezy przewidziano bezpłatne konsultacje z ginekologiem, naukę samobadania, konsultacje z wizażystką i wiele innych atrakcji. Dla każdej pani przewidziano drobne upominki. Bank zaprasza szczególnie mamy z dziećmi. Dzień zacznie się 8 marca 2010 roku o godzinie 18, w 42 Oddziale banku w Warszawie, przy ul. Dobrej 54. A jakie są cechy Konta na Obcasach, o którym wspomniano wcześniej?

• Karta Visa Na Obcasach – 1% wszystkich płatności wraca na konto właścicielki, karta działa również jako zbliżeniowa;
• pakiet ubezpieczeń Na Obcasach – pomoc medyczna, hydraulika, ślusarza, czy na wypadek włamania lub innego zdarzenia losowego;
• Car Assistance – pomoc w wypadku awarii samochodu (i koło już zmienione…);
• mnóstwo zniżek i promocji – w ramach Programu Partnerskiego, wreszcie można spokojnie wybrać się na zakupy.

Załóż konto i skorzystaj z pakietu ubezpieczeń dla kobiet!

mBank od dawna proponuje swoim klientkom (i nie tylko) kartę kredytową Visa Rossmann, uprawniającą do zniżek w sklepach tej sieci. 8 marca, korzystając z karty kredytowej mBanku, otrzymamy nie standardowe, całoroczne 5% zniżki, ale aż 10% na zakupy w drogerii. Z promocji korzystają panie, płacąc kartą w Dzień Kobiet za swoje zakupy. Warto tutaj przypomnieć kilka podstawowych cech tej niezwykłej karty kredytowej. Wymagany dochód minimalny dla jej otrzymania wynosi zaledwie 1000 zł, a limit kredytowy może wynieść nawet do 20 000 zł. Uprawnia przez cały rok do zniżek w drogeriach Rossmann – otrzymujemy 5% rabatu płacąc kartą.

Zamów kartę i skorzystaj z rabatu 10% na zakupach – tylko w Dzień Kobiet

Ale to wszystko dla pań. A co z nami, biednymi mężczyznami, w ten dzień? Kiedy w pocie czoła musimy walczyć z kolejką w kwiaciarni, rozpychać się łokciami w sklepach z biżuterią i cierpliwie nosić siatki za ukochaną i jej przyjaciółką na zakupach?

O nas pamięta firma ubezpieczeniowa. Przewrotną promocję ogłosił Allianz Direct. Z okazji Dnia Kobiet, szykuje promocję dla… panów! W ramach promocji panowie otrzymają 100 zł zniżki (25 zł na OC, 75 zł na AC lub Start Casco). Obowiązuje zarówno w pakietach, jak i osobno, dla właścicieli i współwłaścicieli ubezpieczanych samochodów. Rabat możemy otrzymać w dniach od 4 do 8 marca 2010 roku. 

Oczywiście, nie zabrakło również oferty skierowanej specjalnie dla pań. Od 1 do 8 marca, jeśli któraś kobieta zdecyduje się na wybór oferty Allianz Direct, otrzyma 8% zniżki na ubezpieczenia komunikacyjne – OC, AC i Start Casco. Podobnie jak w sytuacji promocji dla panów, mogą być zarówno właścicielami, jak i współwłaścicielami ubezpieczanych aut, mogą zakupić ubezpieczenia w pakietach i osobno.

Każda kobieta jest wyjątkowa. W tym dniu powinna być zarówno adorowana przez panów, jak i móc pozwolić sobie na więcej. Jak widać, banki o tym nie zapominają i starają się o dobre samopoczucie pań w tym dniu. Pozostaje życzyć podobnego nastawienia przez cały rok.