Logowanie / Rejestracja
Logowanie do e-Dziennik Gazeta Prawna

Jeżeli nie posiadasz konta w
serwisie zarejestruj się tutaj

forsal.pl - Giełda Waluty Finanse

statystyki

Zobacz wyniki losowania Lotto - 13.02.2014

13 lutego 2014, 21:50
 • 0
 • Drukuj

Zwykle, jeżeli jedna osoba trafi „szóstkę” czeka na nią wygrana od dwóch do kilkudziesięciu milionów. Zobacz wyniki dzisiejszego losowania Lotto.Loteria, lotto

Loteria, lotto

źródło: ShutterStock

Szczęśliwe liczby to: 5, 12, 14, 20, 37, 47.

Losowanie Lotto odbywa się trzy razy w tygodniu. Kilka lat temu gra zastąpiła „Dużego Lotka”. Wielu Polaków do tej pory używa starej nazwy „Duży Lotek”. Wraz ze zmianą Totalizator Sportowy zwiększył pulę na wygrane do 44 proc. wartości zawartych zakładów.

Pula na nagrody zależy od liczby osób, które obstawiają zakłady. Jeśli w danym losowaniu nie padnie wygrana szóstka dochodzi do kumulacji. Kumulacja z 27.09.2011 r. była rekordowa. Kwota za „szóstkę” urosła do 56 mln zł.

Szczęśliwe liczby udało się wytypować dwóm osobom, które musiały podzielić się na pół wygraną. Rekordowa wygrana w Lotto padła również podczas ostatniej kumulacji i wynosi 28 mln zł. Za trafioną „piątkę” można otrzymać średnio 5 300 zł, za „czwórkę” około 170 zł.

Wygrana za „trójkę” jest gwarantowana i wynosi 24 zł. Totalizator Sportowy to największa spółka zajmująca się grami liczbowymi i loteriami pieniężnymi na polskim rynku. Działa od ponad 50 lat. Spółka, należąca do Skarbu Państwa, ma swoje odpowiedniki w innych krajach Europy i świata.Źródło:Media
 • 0
 • Drukuj

Najnowsze komentarze:

  Tylko na Forsal.pl

  Infografiki, wykresy, mapy

  wszystkie »

  Finansopedia forsal.pl

  popularnenajnowsze