"Przedmiotem umowy jest budowa siedmiu sześciokondygnacyjnych budynków mieszkalnych, wraz z jedną kondygnacją podziemną przeznaczoną na garaże i pomieszczenia techniczne oraz wykonanie prac mających na celu przyłączenie inwestycji do systemu dróg publicznych" - czytamy w komunikacie.

Inwestycja Bemowo Park zlokalizowana będzie przy ul. Łokuciewskiego w warszawskiej dzielnicy Bemowo. W jej ramach powstanie łącznie 305 mieszkań w trzech etapach. Zamawiający zlecił obecnie do wykonania I etap, pozostałe zostaną zlecone zgodnie z umową. Pierwszy etap inwestycji ma zostać ukończony w trzecim kwartale 2016 r.

"Wynagrodzenie wykonawcy za całość inwestycji wynosi 49 116 900,00 zł netto. Wynagrodzenie ma charakter ryczałtowy" - podano także.

Grupa Unibep działa w segmentach budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, użyteczności publicznej, sportowego i modułowego. Prowadzi działalność w Polsce, Skandynawii i w Europie Wschodniej. W 2014 r. Unibep osiągnął 1 mld zł sprzedaży według wstępnych danych.