"Analizując potrzeby rozwojowe AidemMedia, pojawił się pomysł wprowadzenia tej spółki na giełdę. Rozważamy więc AidemMedia jako ewentualnego uczestnika rynku kapitałowego z dużym potencjałem dywidendowym. Raczej myślelibyśmy o wprowadzeniu tej spółki na NewConnect. Nie wykluczamy przy tym sprzedaży pewnego pakietu akcji, ale priorytetem byłoby pozyskanie środków na rozwój" - powiedział ISBnews Muszyński.

Karolina Szablewska-Olejarz - współwłaściciel AidemMedia - wskazała, że firma miała 14,6 mln zł przychodów i 7,2 mln zł netto w 2014 roku.

AidemMedia specjalizuje się w grach na iOS. Obecnie firma planuje zwiększać przychody na platformach Google, Amazon, Windows, czy Facebook. Zakłada zwiększanie oferty gier poza gry samochodowo-parkingowe, w których ma mocną pozycję. Chce być również wydawcą gier innych firm.

AidemMedia to producent gier i aplikacji mobilnych. Firma podaje, że zanotowała dotychczas 200 mln pobrań swoich tytułów. ATM Grupa ma 50% spółki.

ATM Grupa jest największym niezależnym producentem telewizyjno-filmowym w Polsce. Działa od 1992 roku i jako jedyna w branży posiada status spółki publicznej notowanej na warszawskiej giełdzie.