"Po lock-upie zastanowimy się nad sprzedażą kolejnego pakietu" - powiedział Andjelic dziennikarzom.

"Trudno jest powiedzieć, kiedy będziemy sprzedawać. Trzeba czekać na odpowiednią wycenę na rynku. Myślę, że upside dla nas będzie duży, bo oczekuję, że wzrosty będą kontynuowane" - dodał Andjelic.

Podczas konferencji prasowej Andjelic wskazał także, że akcjonariusz będzie wspierał programy motywacyjne, w ramach których akcje spółki mogły by trafić do członków zarządu.

W ofercie publicznej Abris Capital Partners, poprzez spółkę Milano Holdings S.à r.l., sprzedaje do 50% kapitału Etos. Sprzedający zobowiązał się do niesprzedawania kolejnych pakietów akcji w ciągu roku od debiutu, a spółka do nieprzeprowadzania emisji akcji w tym czasie. Oferta publiczna rozpoczęła się dziś. Debiut na Giełdzie Papierów Wartościowych spodziewany jest 22 maja.

Spółka Etos S.A. zarządza siecią sprzedaży salonów z odzieżą sprzedawaną pod markami Diverse i Diverse Extreme Team. Sukces spółki Etos opiera się na sile marki Diverse obecnej na polskim rynku od 1993 r. Diverse oferuje szeroki asortyment odzieży damskiej i męskiej, którego uzupełnieniem są akcesoria, obuwie oraz torby i plecaki.