Kim jest człowiek, który zniszczył Seppa Blattera?

4 czerwca 2015, 09:20 | Aktualizacja: 04.06.2015, 09:28
Źródło:IAR

Wynajmował mieszkanie dla kotów, Władimirowi Putinowi przypominał Karola Marksa. Kim jest amerykański działacz piłkarski Chuck Blazer, który przyznał się do brania łapówek jako działacz FIFA i został informatorem FBI.

Reklama

Komentarze (3)

 • ert(2015-06-04 11:09) Zgłoś naruszenie 00

  ...a co będzie jak pan ten przyzna się do korumpowania pana Putina np?... sądy amerykańskie orzekną i...nic innego nie pozostanie Interpolowi, jak list gończy za delikwentem wysłać...

  Odpowiedz
 • kmriz(2015-06-04 13:37) Zgłoś naruszenie 00

  W piłce zawsze była korupcja i niestety zawsze bezie puki prawa telewizyjne będą tyle kosztowały. To nie jest problem tylko FIFA ja się udaje, tak samo jest w rzekomo prawej UEFA i poszczególnych federacjach, dlatego tak trudno było wysadzić z siodła Latę. Niestety USA działa wybiórczo, bo chcą za wszelką cenę szkodzić Rosji, dlatego pewnie nic się nie stanie działaczom UEFA, a przecież to dzięki łapówkom Surkisa i klanu donieckiego, działacze UEFA wybrali Polskę i Ukrainę. Nie oszukujmy się to jedno wielkie bagno począwszy od góry czyli FIFA a skończywszy na miejskich klubikach, gdzie grają dzieciaki tych którzy zapłacą trenerowi, ale USA jak zwykle mają wybiórczą percepcję, więc pewnie przez najbliższe lata będziemy mieli erupcję artykułów o złym Blaterze i wysłąwianie pod niebiosy Platiniego czy Bońka choć jawnie lobbujących i pracujących (m.in.w reklamach) dla firm bukmacherskich. To jest zwyczajna zmiana warty przy korycie nic więcej, więc po co wy się tym zajmujecie ?

  Odpowiedz
 • toż to czysta historia(2015-06-04 20:51) Zgłoś naruszenie 00

  Kopanie Balonu - Rozrywka dla Masy Robotniczej. No ale są Bogaci Sponsorzy, w tym pracodawcy oraz Firmy działające poprzez Efekt Skali - Banki & Telekomy. Pojawia się Sieczka w głowie skutkująca Komercjalizacją i Gorączką Transferów. Pensje dla 1 Pyskatego Gnoja rzędu GBP 300 000 / tydzień GBP 1 200 000/miesiąc. Nic dziwnego, że Głupich Skautów, Sędziów oraz Managerów KUSI by zarobić coś dla siebie. Powstaje Futbolowa Mafia. Powstaje koncepcja ustawiania meczów. Kolejny etap to Globalizacja/Europeizacja zjawiska Przenikania się Interesów. Bardzo dobrze, że w końcu ktoś się za to wziął. Chociaż perspektywa odebrania Rosji mundialu brzmi trochę jak Podgrzewanie atmosfery nienawiści. Zmierzanie w kierunku Wojny Ekonomicznej. Módlmy się nawet do ściany i do Buddy, by tylko samoloty już nie spadały. Świat zachorował na Dżumę zarabiania pieniędzy w prymitywny sposób. Patologia się rozszerza jak HIV. Nic dziwnego, że Zemsty i Prowokacje mają "moc" z rąk ludzi Wyczłowieczonych, nie liczących się z nikim. Ja mam 25 lat, ale ze strachu wyemigruję chyba do Azji... bo chcę zarabiać duże pieniądze, ale jednocześnie chcę autentycznego systemu finansowego... a nie domku z kart.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

Tylko na Forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Opinie

Najnowsze galerie>>

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze