W ramach dwóch pierwszych umów spółka wybuduje na warszawskim Wilanowie nowoczesne, wielorodzinne budynki mieszkalne z częścią usługową wraz z garażami podziemnymi oraz osiedlową infrastrukturą. Termin zakończenia realizacji ustalony został na I kw. 2017r. Kolejna umowa dotyczy realizacji trzech wielorodzinnych budynków mieszkalnych zlokalizowanych w Gdańsku. Termin zakończenia tej inwestycji został ustalony na koniec października 2016r.

Natomiast w ramach ostatniej czwartej umowy KB Dom wybuduje, do połowy 2017 roku, w charakterze generalnego wykonawcy, wielorodzinny budynek mieszkalny w Rumi z częścią usługową, garażem podziemnym oraz infrastrukturą osiedlową.

"Spółka jest w trakcie realizacji projektów mieszkaniowych, w ramach których powstanie ok 1.700 mieszkań i lokali usługowych. Podpisane umowy zapewniają nam stabilność działania oraz potwierdzają kompetencje KB Dom. Naszym celem jest dalszy rozwój, stąd cały czas pracujemy nad pozyskaniem nowych kontraktów" - powiedziała Małgorzata Dzięgielewska z zarządu KB Dom, cytowana w komunikacie.

Korporacja Budowlana Dom S.A. jest notowana na GPW od roku 2001. Grupa kapitałowa działa w branży budowlanej, produkcji betonowych elementów prefabrykowanych oraz generalnego wykonawstwa projektów budowlanych. Poprzez spółkę produktową Korporacja Budowlana Dom Sp. z o.o. prowadzi prace w charakterze generalnego wykonawcy i inwestora zastępczego na dużych projektach mieszkaniowych i komercyjnych zlokalizowanych w Trójmieście, Warszawie oraz Olsztynie.