"Większe pakiety danych, (…) LTE bez limitu danych i z maksymalną prędkością już od 35 zł/mies. w programie smartDOM, aż do 6 miesięcy bez opłat - to tylko część zmian, jakie zostaną wprowadzone 3 września do nowej oferty Power LTE Cyfrowego Polsatu" - czytamy w komunikacie.

Klienci Cyfrowego Polsatu będą mogli wybierać pomiędzy czterema pakietami - od 20 GB w cenie 39,99 zł do 90 GB za 99,99 zł. Dzięki programowi rabatowemu smartDOM nowa oferta dostępna będzie już od kwoty 35 zł miesięcznie za pakiet 40 GB z LTE bez limitu danych w cenie abonamentu przez całą długość umowy. W przypadku skorzystania z oferty "Tylko SIM," miesięczne opłaty za poszczególne pakiety danych będą niższe o 10 zł, czyli np. pakiet 20 GB kosztował będzie 29,99 zł, podano również.

"Klienci, którzy wcześniej korzystali z usług innego operatora i wybiorą Internet Cyfrowego Polsatu otrzymają 6 miesięcy bez opłat. Zmianie na plus ulegnie również oferta LTE bez limitu danych. Już od pakietu 40 GB za 59,99 zł/mies. lub 35 zł/mies. z rabatem smartDOM, klient otrzyma LTE bez limitu danych i maksymalną dostępną prędkością w cenie abonamentu. Propozycje uzupełni szereg urządzeń: zestaw Internetu Domowego LTE, modemy pracujące w sieciach HSPA+ i LTE, routery mobilne, laptopy i tablety" - wskazano w informacji.

"W nowej ofercie Cyfrowego Polsatu Internet Domowy LTE dostępny będzie w bardzo korzystnej cenie - za zestaw składający się z zewnętrznego modemu LTE i routera Wi-Fi klient zapłaci tylko 1 zł, zyskując przy tym bezprzewodowy internet o zdecydowanie większym zasięgu i sile sygnału. Wraz z zestawem może wybrać jeden z pakietów danych, których cena wynosi od 35 zł za pakiet 40 GB do 75 zł za pakiet 90 GB w programie smartDOM. Klienci, którzy skorzystają z oferty internetu Domowego LTE będą zwolnieni z opłaty za abonament przez aż 6 pierwszych miesięcy" - podano również.

W nowej ofercie internetu Power LTE jest również Pakiet Nocny 200 GB z pobieraniem danych za 0 zł z rabatem smartDOM oraz pakiet IPLA.

Pod koniec sierpnia prezes Cyfrowego Polsatu Tomasz Gillner-Gorywoda poinformował, że operator wprowadzi nową odsłonę programu SmartDOM na początku sezonu jesiennego, a w II półroczu grupa będzie pracowała nad stabilizacją bazy klientów.

Internet LTE od Cyfrowego Polsatu i Plusa to obejmuje swoim zasięgiem ponad 90% mieszkańców Polski.

Cyfrowy Polsat i Polkomtel to zintegrowana grupa medialno-telekomunikacyjna kontrolowana przez Zygmunta Solorza Żaka.