"Londyn przyjmie tysiące uchodźców z Syrii". Cameron ugiął się pod naciskiem opinii publicznej

4 września 2015, 10:23 | Aktualizacja: 04.09.2015, 13:35
Źródło:IAR
David Cameron, premier Wielkiej Brytanii

David Cameron, premier Wielkiej Brytaniiźródło: Bloomberg
autor zdjęcia: Simon Dawson

Brytania otworzy drzwi tysiącom uchodźców. Wydaje się, że nacisk brytyjskiej opinii publicznej zmusi Londyn do przyjęcia uchodźców z Syrii. Premier David Cameron powiedział, że jako ojciec odczuł głęboki ból na widok zdjęcia kilkuletniego kurdyjskiego chłopca, który utopił się podczas przeprawy z Turcji na na grecką wyspę Kos.

Reklama

Komentarze (9)

  • Rada Ocalenia Narodowego(2015-09-05 09:54) Zgłoś naruszenie 00

    Populistyczny baran. Będą specjalnie zabijać dzieci i/lub wrzucac je na tory żeby tylko ich wpuścili do Europy.

    Odpowiedz
  • obserwator(2015-09-05 13:53) Zgłoś naruszenie 00

    W Londynie i tak juz jest smietnik kilka tysiecy w ta czy w tamta nie robi roznicy jak na razie
    Niedlugo tylko Australia pozostanie normalnym krajem i moze Europa Wschodnia jak sie bedzie umiala postawic Merkel

    Odpowiedz
  • bs(2015-09-05 14:57) Zgłoś naruszenie 00

    Cameron i Merkel to idioci. Zgotują nam piekło w naszym własnym domu!!!
    Naródy są manipulowane. To jakiś cholerny spisek.Dlaczego jesteśmy takimi idiotami?Dziecko na plaży i wielki szloch a film z dzieckiem ucinającym głowę misiowi??? http://niezalezna.pl/70607-granica-z-austria-wstrzasajaca-relacja-polaka-z-autokaru-napadnietego-przez-imigrantow

    Odpowiedz
  • Nie dla muzułmanów w UE !!!(2015-09-04 12:04) Zgłoś naruszenie 00

    Polityczna poprawność, a po nas choćby piekło.

    Odpowiedz
  • Józek Arbuzek(2015-09-04 12:42) Zgłoś naruszenie 00

    Wywalcie Polaków i innych obywateli UE. Zróbcie miejsce dla muzułmańskich obywateli z krajów Bliskiego Wschodu.

    Odpowiedz
  • kwas(2015-09-04 13:20) Zgłoś naruszenie 00

    Jakoś na nikim nie zrobiło wrażenia siedemdziesieciu uduszonych emigrantów w w samochodzie chłodni.Chyba dlatego że nie popsuli komuś urlopu na plaży.Właśnie tak manipulują media.

    Odpowiedz
  • jingo(2015-09-04 13:44) Zgłoś naruszenie 00

    czyżby Cameron też okazał się miękką fają podatną na szantaż emocjonalny lewactwa europejskigo?

    Odpowiedz
  • bzv(2015-09-04 14:02) Zgłoś naruszenie 00

    Biedne dzieci. Teraz będą je specjalnie wyrzucać za burtę, żeby zmiękczyć opinię publiczną. Ja tam znalałbym troskliwego tatkę tego utopionego dziecka i zrobiłbym mu marmoladę z tyłka. Dziecko utonęło przez niego, a nie przez europejczyków.

    Odpowiedz
  • Piotr34(2015-09-04 16:34) Zgłoś naruszenie 00

    @jingo

    Wlasnie tak.Oczywiscie zdjecie jest bardzo smutne ale na tym sie nie powinno budowac polityki szczegolnie ze tym ludziom mozna pomoc za znacznie mniejsze pieniadze i bez zgrzytow multi-kulti w ich wlasnycm kraju.

    Odpowiedz