"TVN ogłasza, że w efekcie wspólnej decyzji o zakończeniu współpracy, John Driscoll nie będzie już pełnił funkcji wiceprezesa zarządu i dyrektora finansowego TVN, natomiast przez określony czas pozostanie on jeszcze w spółce w roli doradczej" - czytamy w komunikacie.

Spółka podała jednocześnie, że Piotr Korycki, członek zarządu ds. kontrolingu biznesowego, został powołany na stanowisko wiceprezesa zarządu TVN oraz przejmie odpowiedzialność za większość funkcji korporacyjnych dotychczas podlegających Driscollowi.

"Piotr Korycki związany jest z Grupą TVN od 2003 roku, w którym objął stanowisko zastępcy dyrektora finansowego. Dotychczas był odpowiedzialny m.in. za kontroling biznesowy oraz zakupy programowe, a wcześniej pracował w PricewaterhouseCoopers" - podała także spółka. 

TVN jest jedną z wiodących spółek mediowych w Polsce oferującą bezpłatne i płatne lifestylowe i rozrywkowe kanały telewizyjne, w tym m.in. TVN, TVN Style, TTV, TVN Turbo, a także wiodący całodobowy kanał informacyjny TVN24 oraz kanał informacji gospodarczych TVN24 Biznes i Świat. W 2014 roku dzięki swojej ofercie TVN zyskał największą na polskim rynku oglądalność na poziomie 22%. W połowie br. Scripps Networks Interactive przejęła TVN od ITI oraz Grupy Canal+.