Wildstein: Polska powinna zostać przeorana

13 listopada 2015, 13:04 | Aktualizacja: 13.11.2015, 21:43
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna

- Chciałbym, żeby to państwo zostało przeorane. Będzie trudno, bo rząd będzie miał przeciwko sobie media, wielki biznes, korporacje – przede wszystkim sędziowską – i TK - mówi w wywiadzie dla DGP Bronisław Wildstein.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama

Komentarze (13)

  • [ja!](2015-11-13 22:47) Zgłoś naruszenie 00

    Pytania autorki bardzo typowe np. dIa sposobu imitacji myśIenia zdradzIeckiej postkomunistycznej Iewicy — mają wdrukowaną np. jednoznaczną reakcję na hasła typu „— A Żydzi przerabiają dzieci na macę”, jednocześnie całkowicie bezrefIeksyjnie, z pełną wiarą posługując się kaIkami mediaInego hejtu, np. o „Macierewiczu w skórzanym płaszczu urzędującym na aI. Szucha”.

    AIe dziś to już za mało — pora zacząć wierzyć, że Macierewicz będzie dzieci Iemingów przerabiał na hostie! Proszę — napędzajcie się daIej w oderwaniu od faktów!




    Mnie np. bardzo się nie podoba socjaIizm PiS-u oraz prI-owska mentaIność jego starych członków, jednak to są fakty, które potrafię oddzieIać od reszty propagandy tworzonej już zupełnie bez badania tematu, tego czystego hejtu mediaInej zdradzleckiej postkomunistycznej Iewicy (zamierzającej np. dIa partyjnych korzyści isIamizować PoIskę).

    Odpowiedz
  • jesh-ldn(2015-11-13 22:37) Zgłoś naruszenie 00

    czyli tradycji stanie sie zadosc - rewolucja , czystka i wymiana starych elit na 'nowe' ktore w szysbkim czaie beda jak stare , tylko inni ludzie i inne znaczki partyjno korporacyjne

    nihil novi sub Sole

    Odpowiedz
  • Andrzej(2015-11-13 22:20) Zgłoś naruszenie 10

    Pan Wildstein zasługuje na szacunek, ale niestety te komentarze piszą jacyś idioci, którzy nie wiedzą kogo krytykują, albo hejterzy Ewki nie zauważyli, że zlecenie się już kończy :)

    Odpowiedz
  • [ja!](2015-11-13 22:14) Zgłoś naruszenie 10

    Pytania autorki bardzo typowe np. dla sposobu imitacji myślenia zdradzieckiej postkomunistycznej lewicy — mają wdrukowaną np. jednoznaczną reakcję na hasła typu „— A Żydzi przerabiają dzieci na macę”, jednocześnie całkowicie bezrefleksyjnie, z pełną wiarą posługując się kalkami medialnego hejtu, np. o „Macierewiczu w skórzanym płaszczu urzędującym na al. Szucha”.

    Ale dziś to już za mało — pora zacząć wierzyć, że Macierewicz będzie islamskie dzieci przerabiał na hostie! Proszę — napędzajcie się dalej w oderwaniu od faktów!




    Mnie się bardzo nie podoba socjalizm PiS-u i PRL-owska mentalność starych członków, jednak to są fakty, które potrafię oddzielać od reszty propagandy tworzonej już zupełnie bez badania tematu, tego czystego hejtu medialnej zdradzieckiej postkomunistycznej lewicy (zamierzającej np. dla partyjnych korzyści islamizować Polskę).

    Odpowiedz
  • [ja!](2015-11-13 22:01) Zgłoś naruszenie 01

    Niczym niepoparte, skandalicznie maniakalnie nawracające projekcje wywiadującej. Co ona łyka? GleWu 3 razy dziennie?

    Na co dzień sprawia zupełnie normalne wrażenie, a tu nagle uwolniła się jakaś mentalna zapadka, zniknęły wszelkie blokady, jakby latami była podprogowo programowana (inprinting) przez jakiś totalitarny TVN.

    Notoryczne sięganie po kłamstwa, pomówienia, medialną falę hejtu… Mając tak umysł zryty propagandą należałoby się do wywiadu znacznie lepiej przygotować faktograficznie.

    Odpowiedz
  • Alex(2015-11-13 21:38) Zgłoś naruszenie 00

    No tak ale to i tak Żydzi są właścicielami największych banków komercyjnych u których nasz NBP zadłuża się i płacimy im lichwę w wysokości 50 mld rocznie z tytułu samych odsetek od długu. Co daje nam 1000 zł miesięcznie na każde dziecko do 18 roku życia. Oni pytają się jak głupcy skąd wziąć kasę? Ja mówię wprost umorzyć dług i znacjonalizować NBP. W ciągu 5 lat będziemy najbogatszym krajem UE. Żaden polityk ani Kukiz ani Korwin nie wspomniał o długu i o tym że NBP nie jest suwerenny. Dlaczego? Bo to kontrolowana opozycja nie mogą mówić. Marionetki jak cała ta hołota która się wybrała na polityków. Dlaczego kiedy Putin znacjonalizował Centralny Bank Rosji w tym roku media milczały? Popieram tego chłopa jako jedyny sprzeciwia się zachodowi który wymordował dynastię Romanów potem postawił swoje komunistyczne marionetki.

    Odpowiedz
  • Low life wild stain(2015-11-13 20:48) Zgłoś naruszenie 01

    Gnido wild stein Stan Na mojej drodze...

    Odpowiedz
  • lok(2015-11-13 20:42) Zgłoś naruszenie 00

    No lubię tego Żyda .Oby takich więcej .

    Odpowiedz
  • polak(2015-11-13 19:50) Zgłoś naruszenie 01

    sam sie przeoraj świnio!

    Odpowiedz
  • Andrzej(2015-11-13 16:26) Zgłoś naruszenie 10

    Wildstein to gość z charakterem i byłoby dobrze, gdyby znowu został prezesem TVP

    Odpowiedz
  • damian z wro(2015-11-13 15:40) Zgłoś naruszenie 00

    Jemu by się przydało przeoranie mózgu, chociaż nie wiem czy by to mu coś pomogło...

    Odpowiedz
  • T1000(2015-11-13 13:43) Zgłoś naruszenie 01

    Dupsko na fotelu prezesa na Woronicza znów chce posadzić???

    Odpowiedz
  • piotr(2015-11-13 12:42) Zgłoś naruszenie 01

    myslałem że ten szkodnik już nie wyjdzie ze swojej dziury a jednak demony przeszłości powracają

    Odpowiedz