Szczecin oferuje uchodźcom 20 mieszkań komunalnych. Trzeba je wyremontować

18 listopada 2015, 15:39 | Aktualizacja: 18.11.2015, 15:51
Źródło:IAR

Dwadzieścia mieszkań komunalnych czeka na uchodźców lub repatriantów - poinformował Urząd Miasta w Szczecinie. Jednak nie jest możliwe, aby potrzebujący pomocy mogli zamieszkać tam w najbliższym czasie - zastrzega dyrektor wydziału zarządzania kryzysowego i ochrony ludności.

Reklama

Komentarze (8)

  • [ja!](2015-11-19 20:39) Zgłoś naruszenie 00

    Już wkrótce ceny mieszkań w okolicy spadną o połowę i nastąpi wysyp propozycji nie do odrzucenia — następne pobicie lub pożar w przypadku odmowy okazyjnej sprzedaży mieszkanka kolejnej rodzinie biednych islamistów. Wystarczy akurat w sam raz na noclegownię dla bezdomnych…

    A po jakimś czasie Szczecinianie zdziwią się konstatując, że mają w mieście żyjące z polskich zasiłków islamistyczne getto, dla którego najskuteczniejszą metodą podnoszenia swojego znaczenia oraz swoich dochodów na liczne potomstwo są miejskie rozruchy, rozbijanie witryn, miejskiej infrastruktury i podpalanie samochodów…

    Odpowiedz
  • what???(2015-11-19 18:17) Zgłoś naruszenie 00

    czyli wyremontujemy mieszkania dla osób z Afryki lub Iraku, a nie dla Polaków ?

    Odpowiedz
  • [ja!](2015-11-19 17:40) Zgłoś naruszenie 00

    Pomijając już sam skandal sprowadzania wrogów Polaków za polskie pieniądze — popatrzmy na skalę urzędniczej niegospodarności polskim majątkiem nawet w oficjalnych komunikatach.

    Szczecińscy urzędnicy chcą sprezentować islamistom 20 mieszkań, których koszt remontu szacują na ponad milion zł.

    To co polski urzędnik szacuje przed inwestycją, realnie kosztuje 3× więcej (i to lekko licząc — superoptymistycznie!), a więc średni koszt samego tylko remontu wyniesie… 157 tysięcy złotych! Polak za te pieniądze musi kupić mieszkanie i spłacać kredyt przez resztę życia, a to przecież tylko urzędniczy remoncik… (a nie łudźmy się — przy ich ew. opuszczaniu przez islamistów będą wymagały kolejnego remontu, a może nawet budowy od fundamentów).

    Sprawa dla prokuratora?

    Odpowiedz
  • er(2015-11-19 16:10) Zgłoś naruszenie 00

    wstyd znowu Polak stoi nizej od araba czy murzyna

    Odpowiedz
  • oburzony_szczecinianin(2015-11-19 13:07) Zgłoś naruszenie 00

    fajnie, ja jako Polak musze *********** i jeszcze sie nie dorobiłem swojego M a on dostanie za nic bo tak

    Odpowiedz
  • edan(2015-11-19 01:08) Zgłoś naruszenie 00

    Te wymuszone przyjmowanie tzw. uchodźców jest przejawem rasizmu Brukseli względem Polaków.

    Odpowiedz
  • ah(2015-11-18 20:23) Zgłoś naruszenie 00

    to ja mam harować jak wół w robocie po 10h i nie miec pieniedzy na mieszkanie, zeby nagle 20 WYREMONTOWANYCH mieszkan znalazlo sie dla "uchodzcow"? ja tez chcialbym byc uchodzca, gzdie to sie zglasza?

    Odpowiedz
  • Eltor(2015-11-18 16:26) Zgłoś naruszenie 00

    To bardzo dobrze, że 20 polskich rodzin w potrzebie nie dostanie mieszkań komunalnych.

    Odpowiedz